PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874350}

Pod ostrzałem

Copshop
5,6 3 367
ocen
5,6 10 1 3367
Pod ostrzałem
powrót do forum filmu Pod ostrzałem

Pif-paf z pustym magazynkiem

użytkownik usunięty

Nawiązania do policyjnych jajcarnych strzelanek lat 70. Inteligencja funkcjonariuszki Young okazała się śliskim chwytem reklamowym.

ocenił(a) film na 3

Słuchajcie tego Pana. Jedyna prawdziwa opinia w tym miejscu. Jak ktoś szuka logiki w filmie, to zdecydowanie nie polecam, serio jest bardzo źle. Momentami fatalnie.
Wracający na komisariat policjanci widzą kilkadziesiąt pocisków i posterunek po niezłej batalii, więc idą sobie do pomieszczenia, w którym źle goście rozwalają ścianę. Jaka reakcja? Nawet nie pytajcie... ale chociaż zapytali 'co wy tu robicie?'.
Film na poziomie 'Those Who Wish Me Dead', a nawet słabszym. Polecam tylko jak ktoś będzie nietrzeźwy, lub lubi grube gnioty w ładnym opakowaniu- wtedy git.

Ten film nawet jako odmóżdżacz obraża widza. Daję naciągane 3/10- podobała mi się sceneria posterunku.

Popieram obydwie wypowiedzi.
Film nasycony progresywną propagandą. Główna rola: kobieta czarna, po drugiej stronie biali mężczyźni z niewielkim uzupełnieniem etnicznym (sierżant). Cały przekrój negatywnych cech osobowości i charakteru, dotyczy mężczyzn. Film za wszelką cenę chce udowodnić inteligencję głównej bohaterki, która nie istnieje.

ocenił(a) film na 3
nawieczor

Nie tylko inteligencję, ale również siłę fizyczną. W końcu to ona miała ten potężny rewolwer, o którym kilkukrotnie wspominano w filmie. Szkoda słów na taką produkcję, ale warto ostrzegać innych...

ocenił(a) film na 7
nawieczor

A nie dopowiadasz aby od siebie? Bo w filmie nie ma o tych rzeczach ani słowa, bohaterka jest traktowana jako postać w danej roli, a nie konkretnie kobieta, tak samo rasa jest przywołana właściwie tylko w kontekście tematu jej przodka. Strasznie cię boli, że zrobili tu z bohatera kobietę, a to nie ma żadnego wplywu na film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones