PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603930}

Pod skórą

Under the Skin
5,6 18 178
ocen
5,6 10 1 18178
7,2 31
ocen krytyków
Pod skórą
powrót do forum filmu Pod skórą

Jakim trzeba być beztalenciem, żeby film z gołą Scarlet wyszedł nużący?
Poza kilkoma scenami (na plaży, zakończenie w lesie) film nie oferuje widzowi nic. Dotrwałem do końca tylko dla tego, że czekałem na jakieś rozwiązanie, drugi raz bym się nie poświęcił. Bredzenie o kinie artystycznym jest w tym przypadku kompletną pomyłką. Może to miało być kino artystyczne - wyszły artsy fartsy, ciekawe ewentualnie dla samego reżysera który będzie się napawał swoją "sztuką". ODRADZAM, chyba że przeglądniecie tylko sceny z gołą bohaterką a resztę z prędkoscia minimum x4.

ocenił(a) film na 6

Forma filmu jest artystyczna akurat, ale ciekawa i patrząc na nazwisko reżysera jest w jednej linii z teledyskami, które kręcił - jest więc klimatycznie i z "podskórnym" napięciem. Ciężko jednak wejść do końca w ten sterylny świat i choć fabuła idzie do przodu, zagęszcza się i stopniowo więcej dowiadujemy się o kobiecie trudno jest i mi wciągnąć się i zauroczyć całością. Dla odmiany, a właściwie bardzo blisko formalnie spodobał mi się "Holy motors" Caraxa z którego dokończeniem też połowa, a może i więcej widzów ma problem. Natomiast zupełnie nie zależało mi na nagości Scarlett i uważam, że jeśli przez ten pryzmat film w ogóle zyskuje widzów - nie dziwi mnie tak niska, jak na fw ocena. Stopniowanie pokazywania nagości i jej odrealnienie było akurat świetne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones