PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603930}

Pod skórą

Under the Skin
5,6 18 186
ocen
5,6 10 1 18186
7,2 31
ocen krytyków
Pod skórą
powrót do forum filmu Pod skórą

To zobacz pierwsze i ostatnie 10 minut. Opis filmu był dla mnie interesujący czego niestety nie mogę już powiedzieć o filmie.

Piotr7123

Mam podobne odczucia. Wielu widzów próbuje to jakoś interpretować. Niektórzy nawet wyśmiewają z wyższością tych, którzy ten film słabo ocenili. Widocznie należało ocenić to "coś" na 1000/10, żeby się jakiś pseudointeligent mógł pocieszyć.

Sony_West

interpretacji wiele ale jak dla mnie jest to o tym, że prostytutki pochodzą z innej galaktyki.

Do kompletu jest to promocja homoseksualizmu i reżyser, któremu się wydawało, że pokazaniem fiuta dobije do nowej fali epokowych filmów, które zostaną na zawsze zapamiętane.

Bazuję na recenzjach bo nie dokończyłem jeszcze oglądać ale wątpię żeby ostatnie 10 minut coś zmieniło skoro finał w jednym zdaniu pewnikiem ktoś poprawnie ujął.

Wiele obrazów ale w sumie kogo one mogą zaciekawić?
osoby, które dla zabawy złamią sobie rękę bo jeszcze wcześniej im się nie przydarzyło? ;-)

Piotr7123

Nudny beznadziejny, przelaczylem na Interstellar, i wracalaem w przerwach. O co tam chodzilo? Ta pierwsza scena. Tam bylo pokazane w koncu ze ona ich zabija. Jestem tylko ciekawe o co tam chodzilo jesli macie dostep do jakiegos streszczenia albo mozecie napisac pliss :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones