PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832177}

Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci

47 Meters Down: Uncaged
4,6 3 376
ocen
4,6 10 1 3376
3,0 3
oceny krytyków
Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci
powrót do forum filmu Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci

Nie sposób się bać na tym filmie, wszystko już wiemy, nie przeżywamy śmierci kolejnych bohaterów. Rekiny? Nie odpuszczają, są tak bystre, że zawsze wiedzą gdzie są ludzie. Film prowadzony jest tak, żeby ukazać, że rekin zabija. W zasadzie to tyle. Nic nie poczułem.

ocenił(a) film na 3
olson80

Muszę przyznać, że tytuł mnie rozbawił :-)

JadziaSmosarska

Cieszę się jeśli udało mi się wywołać uśmiech na Twojej twarzy ;) Ten film jest irytujący ale ładnie nakręcony. Kawałek czegoś brzydkiego zawinięte w błyszczący papierek. Po odpakowaniu wiem, że to jest słabe ale oglądam dalej. Taka sytuacja. Ogólnie słaby film dla nastolatków.

ocenił(a) film na 3
olson80

I to bardz :) zaczęłam czytać: całkiem dobrze... i myślę po tych słowach co tu jest całkiem dobrego ~ a potem dokończyłam czytać i naprawdę mnie rozbawiło to :)) niektóre sceny nawet, nawet, ale mimo wszystko przyłączam się do opinii. Plakat filmu przyciąga i robi wrażenie, a film... nie muszę chyba nic dodawać do Twojej opinii.

JadziaSmosarska

Śmiech to zdrowie, czasami tylko to nam zostaje. Trzymaj się i "do zobaczenia" na kolejnym filmie o rekinach ;) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
olson80

Pozdrawiam również :)) I życzę dużo uśmiechu :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones