PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184130}

Pogromcy strachów

Daffy Duck's Quackbusters
7,8 426
ocen
7,8 10 1 426
Pogromcy strachów
powrót do forum filmu Pogromcy strachów

jakiez to smieszne! 10/10! najlepsze kwestie:
- A nie, to śliczne, piękne i cudowne rachunki! Chcę ich więcej!

Daffy: I wysyłam cię do...
Bugs:... Palm Springs?
Daffy: Nie. Do znaczniej ciekawszego miejsca - w tej porze roku jest tam pięknie - Transylwania.

Hrabia Poziom Krwinek: - Ja jestem wampirem.
Bugs: Tak? No to abrakadabra!(Bugs staje się sędzią)Jestem sędzią obserwatorem.
Hrabia Poziom Krwinek: - No to Hokus - pokus! Nietoperzem się stałem!
Bugs: No to ja zamieniam się w pałę bejsbolową(Bugs zmienia się w pałę).
Hrabia Poziom Krwinek:(nietoperek Hrabia nakłada na siebie okulary)Chyba nie uderzysz zwierzęcia w okularach??!!
TRRRRACH!

Sylwester zauważa w nawiedzonym domu strzelbę wystającą z dziurki: najpierw zatyka lufę palcem, potem wiatrówa wystrzela i przestrzela czapkę senną Porky'ego. Sylwester wyciąga broń z dziury i odstrzeliwuje w drugą stronę z 5 nabojów. Porky patrzy się z zadziwieniem na kota i mówi:
- Powiedz mi Sylwester, czy w twej rodzinie nie było przypadków obłędu?


I oto wszystkie najlepsze kwestie. Na filmie można się polać w gacie ze śmiechu! Posiadam ten film na kasecie wideo razem z lektorem. Nic tylko polecać!

ocenił(a) film na 7
martinesek1

też to mam na kasecie!!! uwielbiam to... szkoda, że mi się kaseta gdziesik zapodziała

ocenił(a) film na 10
martinesek1

Mam pytanie..poniewaz kiedys rowniez posiadalem kasete z ta bajka (o ile dobrze pamietam to byl tam tez ''The Duxorcist'' i ''Night of The Living Duck'' :D ...Te bajki byly zajebiste ). Niestety gdzies mi sie ona zawieruszyla :(
Czy jestes w stanie zrobic kopie kasety i sprzedac mi ja. Odpisz na e-maila : kloocznick@poczta.onet.pl lub przez gg : 5932114. Bede bardzo wdzieczny. pozdrawiam

martinesek1

pamietam ta bajke...
ach! poprzypominałoby sobie ją, tylko, że nie wiem skad ja moge zdobyc...

Slimaczysko

Ja nie chce się chwalić, ale posiadam oryginalną kasetę z tą bajką w oryginalnym pudełku(stan bdb) Bardzo lubię co jakiś czas obejrzeć tą kasetę, moje ulubione odcinki z tego filmu to: Transylvania 6-5000 od momentu jak Bugs leży w łóżku i czyta książkę "Magic Worlds and Phases" oraz odcinek, bodajże nazywa się Duxorcist
PS: Od razu piszę, że kasety w żadnym wypadku NIE SPRZEDAJE, NIE POŻYCZAM, NIE PRZEGRYWAM itd..

martinesek1

Jako dzieciak ciągle wypożyczałem ją z 'Videoteki' czym ostro wkurzałem rodziców. Szkoda, że nie mam własnej kopii, chętnie bym sobie ją przypomniał.

ocenił(a) film na 10
Murdoc

kocham ta bajke nawet udalo sie ja capnac na necie ;) Klasyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones