PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34209}

Pokémon: Powrót Mewtwo

Pocket Monster: Myuutsu! Ware wa Koko ni Ari
6,4 1 844
oceny
6,4 10 1 1844
Pokémon: Powrót Mewtwo
powrót do forum filmu Pokémon: Powrót Mewtwo

Film ma dobre dwa aspekty. 1). Monologi Mewtwo 2). Czas Filmu. Pierwsza część była o wiele lepsza. Ta jedynie przybliża bardziej osobowość naszej legendy. Co ciekawe jesteśmy w Jotho, z jakiegoś powodu widzimy praktycznie same pokemony z Kanto... A i jeszcze jedno... Ciosy elektryczne działają na ziemnego Golema. W sumie to tłumaczy potem efektywność typów w Pokemon Stadium... Nawet Giovanni jest irytujący. Fabuła, o niczym jak w tytule. Przeszłaby w odcinku, ale nie w filmie kinowym.

Siedlec2

Słuchaj jeśli ci się nie podoba to nie zaśmiecają Filmweb tym durnym komentarzem. Dla mnie powrót mewtwo jest świetnym filmem. Bardzo wzruszyło mnie kilka scen i bez przerwy oglądam. Teraz uczep się głosu mewtwo bo brzmi jak dziewczyna. Smutne jest że ten kto go dubbingował nie żyje. Ten głos tak mu pasował.

ocenił(a) film na 5
AvanaPower

Nie napisałem nic o głosie MewTwo. Nie przeszkadzał mi jak pamiętam. Ciesze się że Ci ten film się podobał. Mi nie musiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones