PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30392}

Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę

Pocket Monsters: Maboroshi no Pokémon Lugia Bakutan
6,3 4 231
ocen
6,3 10 1 4231
Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę
powrót do forum filmu Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę

DNO

ocenił(a) film na 1

To COS, bylo chyba gorsze od czesci I. Nizej upasc nie mozna bylo.

ocenił(a) film na 1
sekal

prawda...
całkowicie się z toba zgadzam!!!!!! Te bajki są okropne!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
sekal

sami jestescie gówno. zalorze sie ze nigdy nie ogladaliscie filmu i nie macie pojecia o anime

ocenił(a) film na 6
Adamo

Mi ten film sie podobał niezłe dogranie akcji w porównaniu do filmu pierwszego.cnie sobie anime ale ten film obejżałem przypadkiem i co całkiem fajny i nie żałóje za czas przed telewizorem a żeby coś oceniać trzeba objerzyć cały film od 4kids do samego końca ps za pokemonami nie jestem ale oprucz teg to film OK

sekal

Hoh...pomyśleć, że kiedyś byłem wielkim fanem PoKeMoN`ów :P. Pamiętam jak katowałęm na Gameboy`u w red i silver version (hoh...dziś sobie pogrywam czasem nawet! Toś to jest super gierka RPG) i jakim znawcą byłem ooooch.... Dziś na serial po prostu patrzeć nie mogę :/... w sumie nie wiem czemu tak to lubiłem. A co do tematu...mam jeszcze na kasecie film pierwszy i drugi (oryginał hehe :) ) i jak na oko byłego fana film nie był, aż tak zły...no może gdyby nie te "pika" to by było o wiele lepiej :/.

Osiol

wiecie może kiedy dokładnie te 3 pierwsze części leciały w telewizji???? albo kiedy je puszczą na tvn7 albo polsacie?? i czy w ty sie znowu pojawią???? plz o odpowiedz!!!

ocenił(a) film na 8
Osiol

Nikt nie dostrzega tego, co ten film może dzieciom przekazać. Sam tytuł mówi już wiele za siebie. Najlepsza część Pokemonów. Ach, gdzie się podziały tamte dziecięce lata...

ocenił(a) film na 5
Bardka

Pierwsza część była fajna, ale te następne to jak mówisz "DNO"

sekal

Teraz wszyscy jada bo fakt- film raczej słaby, ale jak byłem mały to mi się bardzo podobał i podobnie jak jakieś 80% ludzi wtedy uwielbiałem pokemony. Dla mnie to piękne wspomnienie z dzieciństwa.

ocenił(a) film na 2
sekal

musze przyznac ze kiedys mialem game boya i pokemon to jedna z fajniejszych gierek no ale to by bylo na tyle jesli chodzi o pozytywy zwiazane z pokemonami
ten film jest okropny, tak samo durny jak czesc 1
ciezko sie oglada, wydaje mi sie to nie do zniesienia dla doroslego widza, szal na pokemony zaczal sie jak bylem gdzies pod koniec gimnazjum albo w liceum wiec jakos nigdy nie bylem fanem
nie wiem, moze w podstawowce by sie dalo ogladac
serial jeszcze da sie przezyc ale te 2 filmy ktore widzialem byly koszmarne

ocenił(a) film na 1
El_Magiko

Też dałem tę samą ocenę co Ty El_Magiko.. Wg. mnie patrząc na ten film logicznie... niczego się w nim nie doszukamy...

ocenił(a) film na 10
sekal

Co ty pieprzysz, to był bardzo ładny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones