PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016191}
2,7 4 428
ocen
2,7 10 1 4428
3,0 11
ocen krytyków
Pokusa
powrót do forum filmu Pokusa

Do kogo kierowane jest takie bezmyślne, głupie wręcz poniżająco debilne kino? Oby Karyna z Sebkiem dobrze się bawili.

messiahone_pl

To pytanie automatycznie przez wiele wiele ludzi jest powtarzane we wszystkich mediach od kilkunastu tego typu guanofilmów. Te guanofilmy znikna przede wszystkim jesli nie bedzie o nich pisane/mowione i zastanawianie sie kto to oglada. Tylko tak można zabić ten gnój.

ocenił(a) film na 1
HavanaMorcin


Tak jest - bojkot. Tyle, że zaraz kupi Netflix i każdy kliknie "z ciekawości".

_marecki

Nie każdy...

HavanaMorcin

To szambo zaczęło wybijać mniej więcej w okolicach 2008 roku i tak do dziś zalała nas gówniana powódź tego typu filmideł. Wcześniej w Polsce powstawały filmy lepsze i gorsze ale trzymały jakiś poziom w większości, z małymi wyjątkami.

messiahone_pl

Dobre pytanie. Dodatkowo podejrzewam jakiś problem u Pani Sadowskiej - kolejny film z podobną tematyka ,czyżby jakieś niespełnione marzenia

messiahone_pl

wydaje mi się że do "towarzystwa wzajemnej adoracji i patologii"" - celebrytów, dziwolągów, niespełnionych celebrytów i artystów, ludzi z zaburzeniami tożsamości, modelek ze starszymi menedżerami brylujących na festiwalach, LGBTQ+, do wszystkich "nieprzeciętnych, nienormalnych " w niepejoratywnym bądź pejoratywnym znaczeniu tego słowa, ludzi, Sadowska chce zaistnieć na scence, ale może skończyć tak jak z muzyką, scenarzystka to niespełniona dziennikarka też chcąca zaistnieć, ktoś wybuli kasę, ktoś zarobi a że to szmira, cóż taki jest stan. poziom polskich twórców-celebrytów

ocenił(a) film na 2
messiahone_pl

wystarczy spojrzeć co się działo na premierze, pozapraszali wszystkich celebrytów wszelakiej maści jakoby oni mieli jakoś uratować ten film, nie wiem za kogo producenci takich filmów nas mają

messiahone_pl

statystyki pokazują, że tego rodzaju erotyczne harlekiny oglądają glównie kobiety

messiahone_pl

Byłem w kinie na innym filmie po którym miała być następnie wyświetlana pokusa. Kto czekał w poczekalni na pokusę? Same dziadki 65 +. To dla nich są tworzone tego rodzaju produkcję.

jezet

masturbują się w kinie?

messiahone_pl

Ja byłam dzisiaj.. biletu bym nie kupił, ale mam Unlimited, więc wchodzę za darmo.. więc co tam... Z ciekawości, zawsze można wyjść w trakcie. Film nie był wcale taki zły. Scen sexu parę było, dwie miłosne, reszta gwałty. Najlepsze jest to, że chyba nikt nie wie o czym on jest, bo zwiastun nie mówi aż tyle. Rzeczywiście w filmach Sadowskiej jest dużo scen sexu, często brutalnego, bądź wyłuzdanego i to już trochę męczy

messiahone_pl

Mam nadzieje że obejrzy go Mietczynski i nagra nowy odcinek Masochisty.

rafalstefaniak_fw

Taaak, trzeba mu podesłać!

ocenił(a) film na 1
messiahone_pl

Ze znajomymi poszliśmy dla beki. Z unlimited to nie szkoda.

messiahone_pl

Jak to do kogo? Do Polek, które hurtowo łykają takie gównofilmy i potem myślą że w życiu jest tak jak na ekranie. Stąd się biorą roszczeniowość i wymagania z sufitu. Przeciętna czy wręcz słaba z wyglądu laska myśli że ona też zasługuje na umięśnionego chada i nawet nie spojrzy na faceta na swoim poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones