PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690764}
4,5 11 721
ocen
4,5 10 1 11721
4,6 7
ocen krytyków
Polowanie na prezydenta
powrót do forum filmu Polowanie na prezydenta

Widze co prawda, ze ocena tego filmu jest naprawde niska, ale przyznam szczerze, ze sie z tym nie zgadzam. Film ma naprawde dobre efekty specjalne (strzala chlopaka wystrzelona na wysokosciach, pedzaca z sila wodospadu w strone czarnego charakteru trafiajaca w samo serce i.... - Mistrzostwo). Warto zaznaczyc, ze w filmie pokazane sa emocje bohaterow (bardziej niz zwykle) + moje ulubione "zwolnienia akcji" . Bohaterowie rozwijaja swoja osobowosc, walcza ze strachem i swoimi ulomnosciami. Prezydent (pokazywal ze jest twardy a wglebi duszy byl przerazony), chlopak bo probowal zaimponowac ojcu i pokazac ze jest najlepszym "hunterem" :) a okolicznosci zarowno jednemu jak i drugiemu skutecznie to utrudnialy. Muzyka w filmie jest rowniez ciekawa.....Nietypowa. Inna. Czekam, aby obejrzec ten film na blue-rayu, bo nikt mi nie powie, ze efekty nie wciskaja w fotel (kiedy wplywaja na przyklad na poklad samolotu). Nie wiem skad ta niechec do tego filmu, ale jasno moge stwierdzic, ze ludzie ci po prostu filmu "nie widzieli". Fakt - ogladali go, jednakze "mieli zamkniete oczy". Dla mnie osobiscie bomba, Daje bardzo mocne 8/10. I juz czekam z niecierpliwoscia i odrobina nadziei, ze powstanie czesc nastepna. Pozdr

Sebastianoleusz

Ok masz mnie.. Nie wiem czy to ironia czy piszesz na serio.

Zetnakatel

Hehe jako osoba, ktorej cale dziecinstwo to jeden wielki film musze stwierdzic, ze mowie na serio. Byc moze dlatego, ze skupiam sie na filmie (konktretnych scenach, emocjach) i w jakis sposob sie z nimi utozsamiam? (wczuwam) :) Kto to wie. Kiedys ogladalem wszystko. Co najmniej dwa filmy dziennie. Teraz bardzo ostroznie dobieram repertuar. Nie ogladam czegos co widzieli wszyscy. Chodze wlasnymi sciezkami. Emocje w tym filmie (a wlasciwie w kilku scenach) BARDZO przypadly mi do gustu (strzala - strzal - zdziwienie czarnego charakteru, usmiech, atak serca, grymas na twarzy, paraliz prawej dloni, ktora naciska spust i zalatwia pilota helikoptera jednoczesnsie spadajac w konwulsjach strzelajac na oslep a wszystko to zakrapiane efektownym podwodnym wybuchem). Gdybym zostal rezyserem, wlasnie tak wyobrazalbym sobie dobre kino akcji. Dopracowalbym tylko jeszcze dowcip i kilka innych drobnych szczegolow. Warto podkreslic, ze film podoba mi sie wizualnie. Co prawda temat oklepany (uratowac prezydenta usa :)) ale pokazany w nowej odswiezonej formie.

Sebastianoleusz

Polec mi jakis dobry film, ktorego nie widzieli wszyscy

jasiu15

Martwica Mozgu :P

Sebastianoleusz

Petera Jacsona :)

Sebastianoleusz

coooo, przeciez to kazdy widzial, a juz przynajmniej kazdy fan horrorow :)

jasiu15

no nie wiem czy kazdy.....mowimy tu chyba o kinamaniakach a nie o standardowych typowych ludziach ktorzy ogladaja film tylko wtedy kiedy wszyscy inni to robia (tacy "kseroboje") haha

jasiu15

poprawka - kinomaniakach :)

ocenił(a) film na 3
Sebastianoleusz

Jedyne z czym się mogę z Tobą zgodzić to to, że efekciarsko i wizualnie robi wrażenie, krajobraz gór i lasów jest niesamowity i to wszystko co mogę napisać pozytywnego na temat tego "dzieła", film szyty najgrubszymi nićmi jakie świat widział, absurd goni absurd w najgorszym z możliwych przekazów, czyli widz jest idiotą i łyknie wszystko aby tylko było ładnie zapakowane. Naciągane 3/10

Zetnakatel

Ja byłem pewien że ironia, ale po przeczytaniu odpowiedzi na Twoje pytanie nabrałem wątpliwości i zgłupiałem.

Sebastianoleusz

Ocena filmu jest niska,gdyż prawie wszyscy oceniają go chyba po zwiastunie.Film wejdzie do kin bądź będzie dostępny w necie a zacznie się obiektywne ocenianie mam nadzieję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones