PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690764}
4,5 11 721
ocen
4,5 10 1 11721
4,6 7
ocen krytyków
Polowanie na prezydenta
powrót do forum filmu Polowanie na prezydenta

Finowie nie boją się napisać łatwy i lekki scenariusz i zatrudnić do niego aktorów zza oceanu z nazwiskami. 1000 x lepszy do polskich scenariuszy, ogląda się lekko i nie trzeba myśleć. taka sensacja jak Iron Sky to s/f. Całkiem , całkiem...

ocenił(a) film na 6
Maft_2

Film lekki i nie nudzi. Drażnią tylko przegięte elementy scenariusza i kilka efektów, np. końcowe zdjęcie chłopaczka z prezydentem i 22!! helikoptery w tle haha.

ocenił(a) film na 2
Maft_2

Ten film to szmira. Idiotyczny, porąbany i dla ludzi niemyślących. To już filmy od grupy The Asylum są bardziej dojrzałe itp :)

ocenił(a) film na 7
Azazell

Ja obejrzałem go z założeniem że to nie będzie na poważnie... prezydent uratowany przez chłopca w Finlandii... Inne założenie to tak jakby Transformers potraktować jak dzieło paradokumentalne :) Może trzeba po prostu pomysleć przed oglądaniem i ponownie po, a nie tylko po :)

Maft_2

Ja podszedłem do niego jak do kina familijnego (z trupami), w sam raz na polsatowski film do niedzielnego kotleta i nie zawiodłem się. Jednak moim zdaniem 5/10 to maksymalna ocena jaką można dać dla filmu z terrorystą, który nie potrafi obsługiwać broni.

Azazell

Azazell - podaj mi choc jeden tytul ze stajni Asylum ktory potwierdza twoja teze....Bo obejrzalem wiekszosc i jakos zaden tego nie potwierdza

ocenił(a) film na 2
Sebastianoleusz

Np Paranormal Entity nie był taki najgorszy od Asylum. Od biedy można obejrzeć i na pewno lepiej się go ogląda niż ten syf polowanie na prezydenta.

Azazell

Asylum nie robi tak słabych filmów jak ten. I nie zatrudnia tak słabych aktorów jak Samułel łel Dżaksyn.
Oni robią lepsze filmy z gwiazdami jak Corin Nemec.

ocenił(a) film na 7
Maft_2

jakoś humor z polskiego kina uleciał i jakoś nie może powrócić na dobre tory.. ale sądząc po komentarzach do tego typu absurdalnych filmów nieprędko się to stanie, publika drętwa i poważna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones