PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489407}
6,2 104
oceny
6,2 10 1 104

Polowanie na zające 2
powrót do forum filmu Polowanie na zające 2

Mógłby ktoś potwierdzić, ze ten film swego czasu był dostępny w Polsce? O ile mnie pamięć nie myli miałem kiedyś ten film na VHSie, bodajże pod tytułem "Lody Na Patyku - Prywatne Manewry", niemiecki dubbing + polski lektor. Przeglądając znalezione na necie sceny skłaniałbym się ku temu, że to rzeczywiście był ten film ale przydałoby się jakieś potwierdzenie. A jeśli się nie mylę to może ktoś wie gdzie można zdobyć takie polskie wydanie VHS?

ocenił(a) film na 7
nightmare_1985

Był wydany pod tytułem "Private Manoeuvres", choć nie całkiem legalnie (brak dystrybutora na Polskę). Jednak można było w niektórych wypożyczalniach znaleźć oryginalna kasetę z Anglii z wgranym polskim lektorem :)
Taka żółta okładka - http://picsicio.us/image/b84d8ac2/
Niemiecki dubbing pewnie był w wydaniach giełdowych jak w przypadku większości Lodów.

-Grail-

No tak, moje wydanie było ewidentnie giełdowe... ^^ Dzięki za info :)

nightmare_1985

gdzie można zdobyć taką wersję? szukałem po necie napisów, ale nie ma. wersji z lektorem też brak, a na Comedy Central tego nie emitują. żal dupę ściska ;/ królestwo dla tego, kto ma ten film na VHSie i zrobi ripa, ale pewnie się nie doczekam.

makintosz

w necie jest dostepna wersja z angielskim i niemieckim dubbingiem, fakt, przydalaby sie wersja PL lub chociaz napisy :)

makintosz

potrzebuje jeszcze ktoś tego filmu bo mam ripa z vhs z lektorem a mam zamiar go wykasować. Jak ktoś chce to go wrzucę na serwer.

adamus47

to twój własny vhsrip?

makintosz

nie, mam go jakoś od 2 lat i nie pamiętam skąd go pobrałem. Format obrazu 705x576 rozmiar pliku 1,19GB. VHSRip dosyć dobrej jakości.

adamus47

a tak, mam tego ripa z c h o m i k u j. w pewnym momencie, jakoś pod koniec jest rozjazd audio-wideo ;)

makintosz

posiadasz tego ripa ?

adamus47

hej makintosz posiadasz może polowanie na zające ???

adamus47

witaj adamus47 posiadasz może film polowanie na zajace ???

tiger29

tak, mam go jeszcze. Wrzucić ci go na jakis serwer czy jak chcesz go pobrac? rozmiar pliku 1,19Gb

adamus47

tak na serwe a posiadasz jakies filmy na vhs

tiger29

i co wrzucisz filmik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones