PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037003}
6,3 5 300
ocen
6,3 10 1 5300
6,0 4
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 10

Byliśmy wczoraj z mężem i muszę przyznać, że film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Polecam!

AlexLim

Ja byłam ze znajomymi i też uważamy, że spoko film. Obejrzałam w swoim życziu wiele złych polskich filmów, całe szczęście ten okazał się ciekawy i wciągający.

AlexLim

Pracujesz w TVP, czy to konto agencji? Oceny tylko produkcji TV, wszystkie oceny na 10. Albo ktoś bez gustu, albo ...

AlexLim

Litości. Film zły nie jest i lekko naciąganą 7 można dać. Ale 10 to jakiś żart.

ocenił(a) film na 10
kubek1015

Litości. Każdy ma prawo dać taka ocenę jaką chce. Jednemu będzie się podobał, innemu mniej. Tak było, kiedy i będzie.

ocenił(a) film na 6
kubek1015

Każdy ma prawo do tego, by na film webie oceniać sobie jak chce. To nie wybory polityczne.

ocenił(a) film na 4
kubek1015

7 tak w skali do 30

ocenił(a) film na 5
AlexLim

typowe trolowe konto.

JacekSzulc

czyli - nie warto. a jak dźwięk? jeśli jak przez ostatnie dziesięciolecia - tym bardziej nie warto

ocenił(a) film na 7
AlexLim

Powinni to banować od razu

AlexLim

Wrażenie to może zrobić tylko poziom tandety tego filmu. Naiwny i bzdurny a do tego przesycony propagandą o wszechobecnym układzie (oczywiście sędziów, bo jakżeby).

daniel_t_filmweb

No tak, Polandia.

AlexLim

Ale wiesz co znaczy słówko Arcydzieło?

miwa14

pewnie wie - jego ocena to arcydzieło na miarę krytyka niezależnego filmzjebu. Takich ludzi im trzeba - znawców :)

ocenił(a) film na 1
AlexLim

Troll z fermy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones