PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037003}
6,3 5 300
ocen
6,3 10 1 5300
6,0 4
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Kulisy prawdziwego życia politycznego i samorządowego są zupełnie inne niż postrzegamy przez to co widzimy i słyszymy w mediach oficjalnych. Dlatego to może być bardzo ciekawy filmy i na czasie.

ocenił(a) film na 9
Adam_Pawlicki1965

Jestem bardzo ciekawa tego filmu. Fajna obsada i tematyka z polityką w tle. To może dobrze wybić

Adam_Pawlicki1965

Czekam na premierę, to są bardzo moje klimaty :D Film zapowiada się mega dobrze. Obsada chyba wszystkim znana, ale taka co nie wyskakuje z lodówki także super.

Adam_Pawlicki1965

Też tak myślę. Mam zamiar iść do kina jak tylko film się pojawi. Zwiastun jest ciekawy, także mam wysokie oczekiwania.

ocenił(a) film na 9
Adam_Pawlicki1965

Totalnie moje klimaty. Szemrane interesy, walka o kasę i wpływy. To może być naprawdę dobre kino

ocenił(a) film na 9
panpankracy1

Polecam z całego serca. Ja byłam w kinie wczoraj. No film jest naprawdę świetny!

ocenił(a) film na 9
Tola101

Też już widziałam. No jest to film, na który zdecydowanie trzeba iść do kina. Dla mnie Michał Czernecki świetny, Artur Barciś również (choć nie każdy go tu polubi) ;)

ocenił(a) film na 6
KarinaZiom

To idę:).

ocenił(a) film na 9
KarinaZiom

Ja widziałam film dzisiaj. Nareszcie, bo było trochę czekania, ale głosów na "tak" było sporo i faktycznie nie zawiodłam się ani trochę. Film jest naprawdę dobry. Nie będę spojlerować ;) Ale warto ;)

ocenił(a) film na 9
pumeksx

Też miałem przyjemność obejrzeć dzisiaj. Jak dla mnie te wszytskie wysokie oceny zasłużone. Film klasa

Adam_Pawlicki1965

Już za 2 dni premiera. Już szykuję się do zakupu biletów :D Idziemy całą paczką i już się jaramy, bo to na pewno będzie dobry film

Adam_Pawlicki1965

Nie mogę doczekać się premiery. Lubię dramaty..zagadki..spiski...Polowanie to będzie film dla mnie. Bardzo podobał mi się zwiastun.

ocenił(a) film na 9
Adam_Pawlicki1965

Super film. Byliśmy wczoraj. Tematyka na czasie, zwłaszcza po kampanii wyborczej, która niedawno przetoczyła się przez nasz kraj i w świetle tych wszystkich politycznych przekrętów, do jakich dochodziło w ostatnich latach w Polsce. Mnóstwo analogii... Naprawdę z przyjemnością obejrzałam

Adam_Pawlicki1965

Film wyszedł genialnie! Dużo mocnych scen, trzyma w napięciu. Jestem dumna, że to polski film. Obsada dała ogromny popis umiejętności.

Adam_Pawlicki1965

Bardzo spoko. Lepszy niż się spodziewałam. Poszłabym drugi raz. Znajomi też chwalili.

Adam_Pawlicki1965

Oglądało się fajnie, chociaż nie byłam pewna czy to będą moje klimaty. Dobra akcja, fabuła wciągająca. Warto było :)

Adam_Pawlicki1965

Beka z kupionych komentarzy xD

paczi88

No. Zalosne to jest. Mogli w polowie przestac bo to nie wyglada naturalnie. Mialem obejrzec ale dzieki nim poszukam czego innego

Adam_Pawlicki1965

tyle w tym prawdziwego scenariusza co w smoleńsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones