PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037003}
6,2 7 120
ocen
6,2 10 1 7120
5,8 5
ocen krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Ja już odliczam do dnia kiedy w końcu obejrzę go w kinie :D 25 października odbyła się uroczysta premiera filmu ,,Polowanie". Zdjęcia z niej można zobaczyć na przykład na profilu filmu na Facebooku. Fabuła zapowiada się naprawdę dobrze. Kocham takie mocne filmy. Wybieracie się do kina? :D

kingaboreq

Widziałam fotki. Też nie mogę się doczekać, aż trafi do kin. Oczywiście, że się wybieram! Obsada jak marzenie :)

ocenił(a) film na 9
kingaboreq

Ojjj tak, zdecydowanie się wybieram. Film zapowiada się super :)

kingaboreq

Jeszcze dwa dni do premiery! Mam wysokie oczekiwania. Film po zwiastunie wydaje się być mocny. Zabieram ekipę i przekonamy się już niedługo w kinie ;)

ocenił(a) film na 9
kingaboreq

Byłam w kinie wczoraj. Polecam z całego serrca, bo film jest naprawdę bardzo dobry. Intrygująca fabuła, świetny aktorsko.

ocenił(a) film na 9
kingaboreq

No jestem pod wrażeniem. Film był porównywany do "Układu zamkniętego". Dla mnie jest zdecydowanie lepszy ;)

ocenił(a) film na 9
kingaboreq

Dzisiaj widziałam film. Świetny Michał Czernecki, w ogóle fabuła i klimat jako całość jak dla mnie bez zarzutu. Wysokie oceny bardzo zasłużone.

kingaboreq

Dobry film! Dużo mocnych scen, dużo się dzieje. Artur Barciś zdecydowanie pasuje do tej roli. Fajnie go było zobaczyć w takiej wersji :D

kingaboreq

Byłam ze znajomymi i podobał nam się. Warto było poczekać, bo dawno nie było tak fajnego polskiego filmu.

kingaboreq

Widziałam w kinie i dołączam do grona fanów. Fajny film - nie miałam wysokich oczekiwań, więc bardzo się zakoczyłam bo mega mnie wciągnął :)

kingaboreq

Szacuneczek. Postarali się! Film trafił w moje gusta. Było sporo osób na sali i myślę, że się podobało. Moim zdaniem ocena na tej stronie jest w miarę adekwatna, ode mnie 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones