PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037003}
6,3 5 300
ocen
6,3 10 1 5300
6,0 4
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Ludzie oceniają film, którego jeszcze nie oglądali, bo nie było premiery. Słabe to!

ocenił(a) film na 9
dusiaczka

Ja czekam na ten film bardzo. Premiera już wkrótce. Jestem ciekawy, bo zapowiada się super

dusiaczka

już były pokazy zamknięte i może tak być, że oceny były wystawiane właśnie po nich.

ocenił(a) film na 9
Gajowa

No to akurat prawda z tymi pokazami. Film jest od wczoraj w kinach, przesuwali premierę. Ja byłam właśnie wczoraj i tu już z ręką na sercu mogę napisać, że zdecydowanie warto. Czytałam, że miał być niby podobny do "Układu zamkniętego", ale dla mnie jest zdecydowanie lepszy.

ocenił(a) film na 9
Gajowa

Tak, pewnie po pokazach te oceny poszły, bo w kinach jest od tego weekendu dopiero. Ale część ludzi mogla faktycznie widzieć go już wcześniej.

pumeksx

Film został oceniony jak ukazała się data pierwszej premiery, która się nie odbyła, bo była zmiana. Na filmweb jeszcze tej daty nie zmienili a można było oceniać, więc przeciwnicy polityczni, których tutaj dużo poszli w ruch. :D

ocenił(a) film na 7
dusiaczka

jest na e-kino, także nie bez oglądania

Paffciq

Sprawdź datę mojego komentarza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones