PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724208}

Porwany

Kidnap
6,0 10 958
ocen
6,0 10 1 10958
Porwany
powrót do forum filmu Porwany

Fabuła dość prosta i nie rwąca specjalnie ale fajnie się ogląda ale autostrada ma chyba 100km bo jadą jadą i końca nie ma :) Chcę dogonić porywaczy własnego syna a kiedy oni jadą wolną ona zwalnia eh :) Gra aktorska jak w Liceum :) Porywacze niby z zorganizowanej grupy a wyglądają jak banda alkoholików z niskiej klasy społecznej :) Nie chcieli pieniędzy :) zemsta to też nie byłą :) A dziecko też nie jakieś specjalne :) Szczególnie że czarnoskóre dzieci bardzo łatwo się kupuje i są ogólnie mało warte dla czarnego rynku w porównaniu z białej rasy dziećmi :) To nie rasizm to realia :) Ogólnie samochód ze stali chyba :) Faceta nie przejechała jak miała okazję :) Kto by nie przejechał porywacza własnego dziecka no jakieś 99% ludzi szczególnie że chce jeszcze wam zrobić krzywdę :) Brak tablic itp nikt nie zadzwonił po gliny ?:)

ocenił(a) film na 1
BartoszZwyczajny

dokladnie , film masakra , a na znudzone popoludnie lepiej isc na spacer , aktorstwwo haha zenada , kto daje kase na takie szmiry ??/

ocenił(a) film na 6
barotmar

Ale po spacerze też coś trzeba robić :)

ocenił(a) film na 1
BartoszZwyczajny

alf, bunndy , mis w niebieskim domu , teletubisie ,gumisie :] byle co , byle nie to plissss!!!

ocenił(a) film na 2
BartoszZwyczajny

Film jest przeznaczony osobom inteligentnym niczym decyzje unijne, takie i owszem doszukają się w nim nieobecnej logiki i .... w sumie to nie wiem czego jeszcze.
Film jest po prostu głupi !.
K i k, nawet na znudzone popołudnie po spacerze ten gniot się nie nadaje...
szerokim łukiem ! Udanego dnia życzę wszystkim.

ocenił(a) film na 6
Greg_Navi

Haha :) Wiesz staram się być obiektywny ;D

ocenił(a) film na 1
BartoszZwyczajny

pooprawny politycznie ? inaczej :]

ocenił(a) film na 6
barotmar

Jeżeli czytałeś mój ostatni wpis to powinieneś wiedzieć że od poprawności politycznej mi daleko :)

ocenił(a) film na 1
BartoszZwyczajny

sorry !! umknal mi pozdrawiam :]:]

BartoszZwyczajny

Skończyło jej się paliwo na pustej szosie gdzieś pośród lasów. Za chwilę jedzie kolejne auto, które ona zatrzymuje. A kierowca tego auta: "Nie mogę dalej jechać tą drogą. To ślepa ulica!" WTF???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones