PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33357}

Porzucona

Abandon
5,9 4 788
ocen
5,9 10 1 4788
Porzucona
powrót do forum filmu Porzucona

no cóż... w czasie filmu wyszłam do klopa ..wracam.. leca napisy... i łeee.. nie wiem jak się skończyło... gdybym wiedziała ze to już koniec wytrzymałabym i bym nie wychodziła a teraz to już za późno...
więc kto mi opowie? :)

hey_U

to zalezy w ktorym momencie poszlas do wc...ja oglądałam do konca a i tak nieiwem dokładnie o co chodziło no wiec:
ona z tym policjantem poszła do tego pomieszczenia i zaczela sobie cos wyobrazac czy tam przypominac jak on...ten jej chlopak ją rzucił,ja powiedzial ze jest dziwką i nigdie nie chce jej zabrac(w ta podroz po europie) no i zaczeła to tak przezywac jakby to bylo na jawie,ten policjant sie kapną ze ona jest lekko nawiedzona i zaczą ją uspakajac (i od tego momentu niezabardzo wiem o co chodzi ale napisze jak ja to zinterpretowalam):
ona chyba tego swojego chlopaka walneła kamieniem w gowe w tej przeszłosci i i tego policjanta w realu,no i koles sie przewrocil i wpadł do wody i ....chyba sie utopił, a potem ona gadała ze swoim psychologiem i on jej powiedział ze nie mogą byc raem,ona zrobila dziwną mine i tak sie skonczyło...
z gory mowie ze niezalapalam o co chodzilo w koncowce wiec jesli cos zle napisalam to batdzo prosze o wyprowadzenie mnie z bledu!:)
pozdraiwam

Majka_12

hymm... dziwne...

ale wielkie dzięki :**

użytkownik usunięty
hey_U

mi film się bardzo podobał szczególnie ze względu na Charliego Hunnama, co wyszedł świetnie

co do końcówki, to ten psycholog chciał ją poderwać a ona mu dała kosza, i zabiła Embrego i policjanta, tylko ja się zastanawiam po co były tę wkręty że były ją śledzi , może żeby policjanta poderwac, nie wiem ??

sens taki że każdy ja rzuca, na samym koncu też ten kolo z nowej pracy, a ona przez to że każdy ją rzuca jest świruską i kazdego kto ją rzuca morduje !!! :-D
tak mi się zdaje

papapa

ocenił(a) film na 7

nooo i podsumowując - Katie zabiła dwóch facetów (gliniarza i Embrego) i nawet nikt do tego nie doszedł a ona pozostała niewinna wkręcając swoim przyjaciołom że gliniarz pojechał bez niej do New Hampshire czy gdzieś tam tak jak wcześniej zostawił ją Embry. Obydwa ciała leża teraz w tym jakimś budynku i rozkładają się w wodzie ;)
Zakładam również że tego kolesia z nowej pracy kochana Katie również zabiła po tym jak jej powiedzial że nie mogą być razem ;]

A co do tego że niby wymyślała że ten Embry ją śledzi to może jej się po prostu tak tylko wydawalo bo w końcu była świrnięta. Przecież te wyobrażenia o całym jej byłym zaczęły sie dopiero jak policja wznowiła sprawę zniknięcia Embrego a więc Katie się to wszystko zaczęło przypominać i gryzły ją wyrzuty sumienia i nawiedzał ją ten Embry w snach i na jawie go sobie wyobrażała a że chciala poderwać policjanta to mu to wszystko opowiadała.
A więc Katie była totalnie świrnięta czego w ogóle się nie spodziewałam po poiczątku filmu... zakończenie mnie naprawdę zaskoczyło. Tego się nie spodziewałam.

A swoją drogą to ten gliniarz już wcześniej mógł się domyślić ze coś jest z tą Katie nie tak bo przeciez samo to że ten liścik miał dwa lata jak się okazało po przeprowadzonych badaniach jest już dziwne a przeciez jeszcze jak oglądał tą kasetę z ostatniego występu Embrego to też zauważył że razem z Embrym z sali wyszła (znaczy się zniknęła) ta Katie a więc to się rozumie samo przez się że ona wyszła za Embrym i zapewne go zabiła. Ja się tego nie domyśliłam no ale to nie ja w końcu jestem policjantką żeby się takich zagadek domyślać ;)

Ogólnie film był zakręcony i w bardzo ponurym klimacie. A jak w tej bibliotece była Katie i zobaczyła tam między regałami te oczy Embrego to myślałam że zawału dostane hehe

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones