PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643843}

Potrzask

Brake
6,2 4 811
ocen
6,2 10 1 4811
Potrzask
powrót do forum filmu Potrzask

Ujdzie

ocenił(a) film na 4

Film nafaszerowany błędami logicznymi, bez większego wyrazu i sensu. Jak się chce kogoś
pokazać w zamknięciu to trzeba to zrobić dobrze bo jak człowiek widzi takie cyrki jak tam to mało
zachęcające. I nawet zakończenie nie pomoże . Jak dla mnie 4/10 Ujdzie.

ocenił(a) film na 5
Fireghost

film nie porywa. niestety, ale pokazuje, ze kobitkom sie nie powinno ufac. wiadomo ze to film, ale w zyciu bywa podobnie.
moj ojciec do dzis mawia, ze baby to k..., ktorym sie nie ufa i ktorym sie nie powinno mowic prawdy. a przekonalem sie na wlasnej skorze, ze ma racje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Ja_pitole

hehehe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
sendspam

to zupelnie jak z toba.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
sendspam

wypowiedz godna gowniarza z gimnazjum. co cie to w ogole obchodzi? ubostwiasz film- to ubostwiaj, a nie wtracaj sie w czyjes zycie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
sendspam

W takim tonie nie chce mi się z Tobą prowadzić konwersacji:)
Będzie Ci musiało wystarczyć to co napisałem;p
I w dalszym ciągu to jest moja opinia ,która dla mnie znaczy dużo a co znaczy dla Ciebie to mnie tyle obchodzi co nic:)


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
sendspam

no no no. 5 zablokowanych wpisow. nawet mnie to sie nie zdarzalo, a czesto mnie blokuja.

ocenił(a) film na 3
wojciech84

napisz im żeby odblokowali teraz wygląda jakbyś gadał sam ze sobą

ocenił(a) film na 7
Fireghost

Mi się podobał. Dałem tylko trochę naciągane 7. Ciekawa koncepcja, jednak po dobrej końcówce nastąpił badziewny koniec. Najbardziej zapamiętałem jedną gafę: gdy drugi zakładnik podawał Jeremiemu numer jego żony, na końcu podał 4221 a on wpisał w telefon 432. :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones