PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714387}
5,6 34 692
oceny
5,6 10 1 34692
4,9 7
ocen krytyków
Power Rangers
powrót do forum filmu Power Rangers

Fajnie, że na koniec pokazali tych dwoje. Ukłon w stronę pierwszych Power Rangers.

sethrollins

Aż się milej zrobiło człowiekowi, jak zobaczył tą dwójkę :)

sethrollins

To chyba jedyni z "paczki", którzy zostali aktorami?

ocenił(a) film na 7
singri

Malo ktory aktor z Power Rangers zrobil kariere poza Power Rangers. Z takich aktorow ktorzy byli Rangersami i zrobili jakas kariere poza seria przychodza mi do glowy:
- Amy Jo Johnson- pierwsza rozowa Mighty Morphin i oba filmy
- Melody Perkins- glowny zloczynca In Space i druga rozowa Lost Galaxy
- Archie Kao- niebieski Lost Galaxy
- Cerina Vincent- zolta Lost Galaxy
- Keith Robinson III- zielony Lightspeed Rescue
- Erin Cahill- rozowa Time Force
- Jason Faunt- czerwony Time Force
- Dan Southworth- ciemnoczerwony Time Force
- Jack Guzman- czarny Wild Force
- Jorge Vargas I- ciemnoniebieski Ninja Storm
- Kevin Duhaney- niebieski Dino Thunder
- Emma Lahana- zolta Dino Thunder
- Brandon Jay McLaren-czerwony SPD
- Chris Violette- niebieski SPD
- Firass Dirani- czerwony Mystic Force
- Dwayne Cameron- pomaranczowy Operation Overdrive
- Anna Hutchison I- zolta Jungle Fury
- Rose McIver- zolta RPM
- Eka Darville- czerwony RPM
niektorzy z nich mieli jeszcze cameo w seriach je nastepujacych badz w Wild Force badz w Super Megaforce
biorac pod uwage, ze to 17 osob z 19 roznych zespolow (23 sezony, 19 razy srednio 6 osob w druzynie= 114 rangersow) czyli tylko 17 z 114 aktorow zrobilo jakas kariere, z czego moze 8 osob znaczy cos w Hollywood to prezentuje sie to dosc ubogo
reszta to glownie Power Rangers i ewentualnie pojedyncze role poza seria ale to raczej nic powaznego

keteek

Rety...

Mów mi jeszcze...

Pierwszą i drugą serię oglądałam, potem byli chyba ZEO - tego widziałam mniej, potem TURBO(?) z takim małym dzieciakiem w składzie, a potem chyba "w kosmosie"?

Nie oglądałam całości, w mojej rodzinie osoby powyżej dziesięciu lat nie oglądają takich rzeczy. A ja wtedy byłam zbyt młoda, żeby wiedzieć, że to nie jest normalne, mówić nastolatce co ma oglądać. Oczywiście dopóki trzyma się w granicach rozsądku...

ocenił(a) film na 7
singri

Dobrze kojarzysz. ;)

Pierwsza era: Mighty Morphin, Alien Rangers, Zeo, Turbo, In Space, Lost Galaxy, Lightspeed Rescue, Time Force, Wild Force.
Druga era: Ninja Storm, Dino Thunder, SPD, Mystic Force, Operation Overdrive, Jungle Fury RPM.
Trzecia era: Samurai, Megaforce, Dino Charge.

I na te wszystkie sezonu sa moze 3, ktore na sie obejrzec. :P W kolejnosci od najlepszego jak dla mnie: RPM, In Space, Time Force.
- RPM- cos nowego, czego nigdy wczesniej nie probowali, cos troche mrocznego, to jedyny sezon gdzie nie probuja bronic swojego miasta przed potworkami przewracajacymi stoliki ale walcza o przetrwanie ostatniej ludzkiej osady bo niemal caly swiat byl juz podbity kiedy rozpoczela sie akcja serialu. Zawsze mnie dziwilo w poprzednich serial, ze na przyklad taka Rita siedzi na Ksiezycu ale ciagle atakuje to same miasteczko gdzie rownie dobrze moglaby uderzyc na innym kontynencie, a w RPM mialo to sens bo Venjix podbil caly swiat poza Koryntem i tylko on zostal niepodlegly. Dodatkowo wreszcie glowne postacie sa dobrze nakreslone, maja rozne charaktery, czesc z nich rodziny i ciekawa przeszlosc.
- In Space- to bylo tez cos nowego, kosmos, dobry plot twist, troche dramatyczny sezon, to byl koniec sagi Zordona wiec jeden z najwiekszych i najlepszych finalow w historii PR.
- Time Force- to znowu bylo cos nowego, podroze w czasie, ciekawe przedstawienie glownych rangersow i rozowa byla jedynym przywodca kobieta (wprawdzie byla jeszcze czerwna w SPD ale to byl drugi oddzial wiec to bylo tylko cameo, jeszcze w Samurai byla czerwona przywodczyni ale to znowu tylko cameo i w Alien Rangers biala byla przywodczynia ale te sezony lezaly- ewentualnie RPM mialo dobry plot twist).
Na reszte serio nie zwracac uwagi, polowy nie ogladalam ale dobry research wystarczyl.

ocenił(a) film na 7
keteek

Warto jeszcze wspomniec, ze dwa razy planowano zakonczenie serii. Raz przed planowano, ze In Space bedzie ostatnim sezonem ale wyszlo im to tak dobrze, ze postanowiono kontynuowac i drugi az po RPM ale znowu wyszlo im to zbyt dobrze jak na zakonczenie serii wiec po tych dwoch sezonow wudac jakby taka zmiane "torow". Te serie w 3 erze sa juz tak schematyczne, ze szkoda gadac- kazdy odcinek ma identyczny schemat, wlasciwie to byla tez wada polowy serii w 2 erze.

keteek

Jeszce dodałbym Mystic Force jak na świat Power Rangers to też jest dość mroczny, pod względem historii jak i przeciwników dodatkowo świat magii to też pewien był novum :) - Postanowiłem po latach powrócić do Power Rangers jednak natrafiłem na Power Rangers Dino Charge i pozostawiłem jednak na razie nie oglądać dalszych serii, bo to co widziałem było katastroficzne różowa lala jako przeciwnika normalnie była wręcz nie do zniesienia ):

keteek

To wychodziłoby, że oglądałam Mighty Morfin, Alien, ZEO i Turbo. Z tym że im później, tym rzadziej.

In space trochę liznęłam, na tyle, żeby wiedzieć, że obejrzałam za mało.

singri

Dokładnie te 4 serie leciały ,,w kółko" od końca lat 90 do 2003 na Polsacie więc nie przegapilas żadnej:-) Następne serie(od Time Force)debiutowały
na Fox Kids/Jetix

ocenił(a) film na 7
keteek

SPD też było ok, zresztą mi się wydawało, że byly 4 ery: Zordona, Post zordona/Saban, Disney, Neosaban.

ocenił(a) film na 7
mistrz_sheldon

Mozna tez to dzielic na 4 tylko wtedy nie wiadomo gdzie ustawic pierwsza granice. Mysle, ze najbezpieczniejszy jest ten podzial na trzy: MMPR- Wild Force, Ninja Storm- RPM i Samurai- ... . Gdyby dzielic pierwsza ere Sabana to dla jednych konczy sie ze smiercia Zordona i wszystkich zloczyncow w In Space, a dla niektorych powrotem na Ziemie i zakonczeniem pozostalych wspolnych watkow po Lost Galaxy. Czesciej spotyka sie tez podzial po In Space ale niektorzy ze wzgledu na Karone/Astronema i powrot na Ziemie widza to dopiero po Lost Galaxy.

ocenił(a) film na 7
mistrz_sheldon

Dla mnie SPD bylo prawie ok. Za duzo glupotek fabularnych, nawet jak na PR. Od drugiej ery zaczal sie ten caly "kult czerwonego" przez co pozostali czlonkowie sa do niczego- jedynie w Ninja Storm i RPM tego tak nie widac. Plus sexizm w tym sezonie jest jeszcze wiekszy niz zwykle. Jedyne co mi sie podobalo to, ze bylo wiecej zespolow PR, ze sklad B byl w cieniu skladu A, watek zlych albo raczej skorumpowanych Rangersow byl fajny, troche odgrzewany kotlet z In Space ale i tak mi sie to podobalo, to ze rangersi mieli urodzili sie z mocami to tez bylo cos ciekawego i nowego. Rangersi mieli moce w kilku sezonach ale z reguly dostawali je razem z moca albo ze strojem, wyjatkiem sa tylko Ninja Storm i ta dwojka z Time Force.

singri

to nie bylo male dziecko tylko 13 latek chyba

ocenił(a) film na 6
sethrollins

Kiedy ich pokazali? O.o przegapiłam? :(

ocenił(a) film na 7
DanceModern

Ja też pewnie po końcowych literach bo ich nie widziałem :P

dominik1989

Niet. Zaraz po głównej, ostatniej walce, wśród tłumu gapiów. Byli bardzo widoczni. Kamera zatrzymała się na chwilę na nich ;)

Firodzik

A patrzyli na swoich młodszych kolegów raczej z dumą, czy raczej z niesmakiem? :-D

Nie nastawiałam się na ten film, ale chyba jednak go obejrzę...

ocenił(a) film na 7
Firodzik

No to musieli się sporo postarzeć jak ich nie zauważyłem. Masz może zdjęcie.

dominik1989

http://www.youtube.com/watch?v=5r6e1TWIxDk

ocenił(a) film na 7
wort801

A no faktycznie są. Ja byłem na dubbingowym nawet fajnie się oglądało można było się spokojnie skupić na filmie zamiast na czytaniu :D:D

ocenił(a) film na 7
wort801

Właśnie się dowiedziałem, że Postać Trini to lezba. Tak jakąś podejrzanie się zchowywała potem ostre sceny z Ritą mogłem się domyślić, że lezba Rita tam wyczuła :D:D

ocenił(a) film na 6
dominik1989

Co jak co ale przy PR rpm wynudziłam się do samego konca,więc ja nie polecam.obejrzałam prawie wszystkie(pominęłam light coś tam) serię power rangers oprócz tego in space i galaxy.dla mnie fury jungle było bardzo fajne i zabawne.z tych nowszych podobała mi się seria power rangers samurai(druga seria super samurai),polecam też spd,i time force ciekawe pomysly.jeszcze była seria mogą force i fajnie że w tej serii powracali z poprzednich części power rangers. I wielki finał bitwa wszystkich rangersow.i podobało mi się to że mieli moc wykorzystujaca moce poprzednich power rangersow.i szczerze za bardzo tego naduzywali..teraz wyszła nowa seria power rangers ninja steel.obejrzałam 8odcinków i zapowiada się ciekawie.

użytkownik usunięty
dominik1989

a gdzie to pisze ze lesba? bo w filmie nigdzie nie bylo o tym wzmianki.

ocenił(a) film na 6

Było, jak siedzieli przy ognisku i mówili swoje sekrety.

użytkownik usunięty
ovitz

aa, to na przewijanu umknelo;d

ocenił(a) film na 8
ovitz

? Na pytanie o chłopaka odpowiedziała tylko coś 'Yeah right'. Z tego wniosek, że jest lesbijką? Ona była typową outsiderką, więc to brzmiało tak jakby nikt jej po prostu nie chciał. Lub ona nikogo nie chciała. Nawet nie chciała się zaprzyjaźniać ze swoją drużyną.

ocenił(a) film na 10
sethrollins

"szukaj tylko najsilniejszych wojowników" jakby istnieli naprawdę to wiele osób nawet z Polski mieli unikalne zdolności aby stać się Power Ranges, w przypadku moim jak chodzi o moje uczucia to każda strona mogła mnie zwerbować

sethrollins

oprócz Zordona to chyba właśnie zielony najbardziej zachodził w pamięć i potem biały badass :) to różową też z kobiet najlepiej pamiętam no i ta skrzecząca Rita ^^ ciekawe jak to wygląda teraz bo jak fragmenty tamtego oglądałem to tylko WTF jak ja to mogłem kiedyś oglądać jak to takie sztuczne i kiczowate ech uroki dzieciństwa :)

ocenił(a) film na 4
sethrollins

Amy wciąż piękna :)

ocenił(a) film na 6
Peter_1987

Ja lubiłam pierwsza serię Power rangers i była najlepsza bo nie miała komputerowych efektów walki itp..reszta im starsza to mniej walczyli mniej udolnie oczywiście A stawiali bardziej na "broń" co z wiekiem niestety coraz bardziej to widoczne i mniej mi się podobały te walki.

ocenił(a) film na 6
Peter_1987

Oj tak, ciągle prześliczna. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones