PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30597}

Powrót Godzilli

Gojira ni-sen mireniamu
6,1 2 132
oceny
6,1 10 1 2132
Powrót Godzilli
powrót do forum filmu Powrót Godzilli

Kurde...

ocenił(a) film na 6

Na dvdmaxie jest do kupienia pierwsza godzilla z 54 ale można kupić tylko razem z "Powrotem godzilli" a to akurat mam (z sześciopakiem sobie kupiłem)a przyznam się szczerze że nigdy jeszcze nie oglądałem tej pierwszej godzilli

użytkownik usunięty
What_The_Fuck

To lepiej obejrzyj. Pierwsza Godzilla'54 przebija poziomem praktycznie wszystkie pozostałe części. Naprawdę poważny, mroczny i głęnoki film.

ocenił(a) film na 9
What_The_Fuck

To patrz po czymś innym niż sam tytuł, bo te są w Polsce do d*py tłumaczone. Na przykład, który film to "Terror Mechaodzilli"? No właśnie. A G'54 jest sprzedawany z filmem "The Return of Godzilla" z 1984 (japońska werjsa, ale ze zrytym tłumaczeniem), a nie z tym, który masz ("Godzilla 2000"). No i nie kupuj oddzielnie tych płyt, bo wszystkie 8 filmów (4x2 na płytę) masz w pakiecie za 100zł.

ocenił(a) film na 8
ArecaS

"To patrz po czymś innym niż sam tytuł, bo te są w Polsce do d*py tłumaczone. Na przykład, który film to "Terror Mechaodzilli"?"

Czternasty - ten, w którym Mechagodzilla pojawia się po raz pierwszy na dużym ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones