PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700086}

Poza wszelkim podejrzeniem

La prochaine fois je viserai le coeur
5,9 1 804
oceny
5,9 10 1 1804
Poza wszelkim podejrzeniem
powrót do forum filmu Poza wszelkim podejrzeniem

tak wypranego z emocji filmu dawno już nie widziałem, i najgorsze, że ten właśnie brak emocji udzielił się piszącemu te słowa...nuda, nuda, pustka dłużyzny aż się chce wyjść z kina i wyszedłem....
wielkie rozczarowanie

ocenił(a) film na 8
tisoc

Ależ właśnie ten zupełny brak emocji w kontraście do popełnianych przez główną postać był (jak dla mnie) oprócz gry aktorskiej największą zaletą filmu...Zasłużone 8/10 gwiazdek. Na pewno jeszcze wrócę do tego filmu

ocenił(a) film na 1
tisoc

ten film jest nudny jak flaki z olejem, nawet sceny zbrodni nie są mrożące krew w żyłach... są beznamiętne Jako widz nie czuję nawet ciężaru zbrodni. Ofiary nawet nie wzbudzają mojego współczucia. Właściwie w końcu nie wiem jakie była przyczyna jego stanu. Ten film jest raczej tanim thillerem dla ubogich... cała "akcja" idzie w wiadomym kierunku... wprowadzone zostają migawki z jego życia które nawet nie są jakoś wyjaśnione, trudno powiedzieć czemu śpi w namiocie... i po co zostaje wprowadzona matka dziewczyny z którą się spotyka... w ogóle chała jakich mało.

commanderm

niestety, a wszystko na domiar złego, wrzucone pod koniec na siłę do wora pt. "chorzy psychiczne"

ocenił(a) film na 6
tisoc

albo utajeni homoseksualiści :)

creep_

że niby frustraci? ;)

ocenił(a) film na 6
tisoc

frustraci, masochiści i mordercy (kobiet na dodatek)

creep_

ja bym jeszcze dodał cyklistów i wegetarian (na dodatek)

ocenił(a) film na 6
tisoc

Veto (akurat wpisuję się w ten target), zamiast tego proponuję agentów (żandarmów) i złodziei.

PS. Ów frustrat był tak dalece zakłamany, ze w PL pewnie głosowałby na PiS.

creep_

nie upraszczał bym zakłamanych frustratów i wrzucał onych do jednego wora pt "PiS"

tisoc

bo myślę, że głosował by na Korwina

ocenił(a) film na 6
tisoc

:)

tisoc

TO PRAWIE JAK 100 DEKLARACJI TUSKA ?.

kojot49

Prawie robi wielką różnicę...

creep_

Czyżby odezwał się lewak z PO?

ocenił(a) film na 10
commanderm

nie rozumiesz takich filmów to współczuje użytkowniku
commanderm

ocenił(a) film na 10
tisoc

następnym razem nie ryzykuj tylko odrazu idz na władce pierścieni lub igrzyska śmierci pewnie tez transformersi wchodzą w gre

lukasz222_filmweb

rozumiem, że dla ciebie ten obraz był arcydziełem....

ocenił(a) film na 10
tisoc

Tak dobrze rozumiesz klimat tego filmu aktorstwo i cala fabuła jest niepowtarzalna

lukasz222_filmweb

zapewniam cię, że się mylisz bowiem, nuda, brak klimatu oraz przeciętne aktorstwo to niestety bardzo powtarzalna norma

ocenił(a) film na 10
tisoc

jeżeli dla ciebie to jest nuda brak klimatu i przeciętne aktorstwo to raczej nie mamy o czym dyskutować

lukasz222_filmweb

każda potwora znajdzie swego amatora

ocenił(a) film na 10
tisoc

dokładnie zgodzę się z tobą i proponuje następnym razem iść do kina na film mniej wymagający myślenia psychologii itd według mnie transformers lub nieznieszczalni to strzał w 10 dla ciebie bo jak ktoś w trakcie seansu chodzi po sali jest irytujące dla widza dlatego nie chodzę za często do kin pozdro

lukasz222_filmweb

widzę, że jesteś specjalista w transformerach i niezniszczalnych, więc stąd chyba takie parcie na szkło, by błysnąć, że się oglądało ambitny film.
naprawdę to nie jest film ambitny, no ale afiszuj się dalej panie koneserze, hi hi hi

ocenił(a) film na 10
tisoc

jeżeli ktoś mówi że ten film nie miał klimatu i był nudny to wydaje mi się że w takim kinie się specjalizuje jak transformers sam za tym nie przepadam ale nie mówie że jest nudny tylko nie jest w moim guście wiec idąc do kina bym na taki film nie poszedł a nawet jakbym go oglądał nie mówiłbym że jest nudny poprostu nie mój klimat o to mi chodzi ale widzę że ciężko łapiesz i szukasz kłótni

lukasz222_filmweb

nie szukam kłótni, tylko mówię, że film klimatu nie ma za grosz i jest po prostu nadzwyczajnie w świecie NUDNY. jeśli się robi taki film nie można go wyprać z emocji, (a tak się stało tym razem) bo jego oglądanie staje się jałowe i cholernie męczące, jeśli właśnie nie ma chemii między widzem a tym co na ekranie. i jak widzisz nie jest to tylko moje zdanie. niestety że z łapaniem to ty masz kłopoty, bo tłumaczę ci w koło macieju, na różne sposoby, a ty dalej swoje panie konesyrze - wielbicielu tfurczych filmów.

ocenił(a) film na 10
tisoc

ten film dla tego że jest taki szorstki można powiedzieć że obojętny do widza pokazuje to jego klimat i w ten sposób rodzi się chemia z widzem i nie tylko ja mam takie zdanie patrząc na ogólną ocenę filmu na FM dużo więcej osób ma podobne i to właśnie chce ci wytłumaczyć ale nie widzisz nic po za tym że był nudny i do tego się wypowiadasz oglądając kawałek filmu to już jest paradoks wypowiadać się nie oglądając filmu do końca film jest szorstki brudny obojętny to pokazuje co mial w umyśle głowny bohater nie dziwie się że niektóre filmy mają tu niskie noty jak tacy jak ty nie oglądając ich do końca dają 1 czy piszą i wprowadzają widza w błąd że nudny itd

lukasz222_filmweb

moja pierwsza wypowiedź była prawie cytatem monologu P.Maklakiewicza z filmu "Rejs".
nigdy też nie wypowiadam się o filmach, których nie oglądałem. ten niestety zobaczyłem do końca, i bardzo tego żałuję.
nikogo więc nie wprowadziłem w błąd, tylko pozwoliłem sobie na wyartykułowanie swojej opinii o tym obrazie. i mam do tego święte prawo, tak jak i ty, który się onym dziełkiem zachwycasz. ja wiem, że żyjemy w czasach w których co raz częściej nakazuje lub się zabraniania...
mam więc prośbę do Cię: zabranianie zacznij od siebie.

ocenił(a) film na 10
tisoc

ja ci nic nie zabraniam piszesz że wyszedłeś z kina bo był nudny to jak dokończyłeś go oglądać taką nudę potem w domu pooglądałeś jak wyszedł na dvd coś dziwne i smieszne są twoje argumenty a to że ja ci coś zabraniam to jest dosłownie paradoks według mnie ktoś kto nie oglądał całego filmu nie powinien się wypowiadać takie jest moje zdanie ale ma do tego prawo PROPS dla ciebie za komunikację

lukasz222_filmweb

wiesz co to jest cytat? w tym przypadku cytat z filmu?
czy rozumiesz, że niektóre wypowiedzi nie przyjmuje się dosłownie? (chyba to jednak za trudne jest dla ciebie)
nie wiem jak ci mam napisać byś zrozumiał, że film ten oglądałem od początku do końca za pierwszym razem i nie w kinie.
chłopie ty masz problemy ze zrozumieniem prostych komunikatów, które się do ciebie pisze, więc dalsza rozmowa z tobą jest porostu pozbawiona sensu
bez odbioru over.

ocenił(a) film na 10
tisoc

nie oglądałem tego filmu wiec skąd mam znać ten cytat i dlaczego teraz o tym piszesz chyba nie masz argumentów tonący brzytwy się chwyta tematu nie było bo widzę nie ma sensu TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA to niech będzie puenta naszej konwersacji bo zaczniesz pisać fragmentami cytatami szyframi itd z filmów zrobi się MEMENTO
Pozdrawiam bez odbioru

tisoc

TRANSFORMERS OSTATNI RYCERZ JUŻ W kinach wybierz się na ten film z niego napewno nie wyjdziesz za szybko stary jak czytalem wasze wypociny z lukaszem 222 to padłem stary zluzuj az jestem pełen podziwu dla niego ze wytrzymał z tobą pisać jesteś gitem gościu hehhh

ZapraszamDoSeansu

radzę ci nie pisz już więcej
bo jak milczysz to ludzie mają lepsze mniemanie o ciebie
czar pryska jak się odezwiesz...

ocenił(a) film na 10
ZapraszamDoSeansu

Daj spokój nie warto widzisz że on żyje w matrixie i wszędzie widzi jakieś chore scenariusze ale dzięki za poparcie Pozdro

lukasz222_filmweb

w matrixie to żyjesz ty i tobie podobni

ocenił(a) film na 10
tisoc


tisoc
w odpowiedzi na post: ZapraszamDoSeansu | 2 dni temu

radzę ci nie pisz już więcej
bo jak milczysz to ludzie mają lepsze mniemanie o ciebie
czar pryska jak się odezwiesz...

lukasz222_filmweb

jak mnie cytujesz to używaj cudzysłowowa.
tak się robi jeśli zapożycza się czyjeś słowa.,
kiedy nie stać cię na swoje, bo jesteś za głupie, nie doczytałeś, etc.
bez odbioru

ocenił(a) film na 10
tisoc


tisoc
w odpowiedzi na post: ZapraszamDoSeansu | 2 dni temu

radzę ci nie pisz już więcej
bo jak milczysz to ludzie mają lepsze mniemanie o ciebie
czar pryska jak się odezwiesz... a świstak siedzi i zawija je w te sreberka

ocenił(a) film na 8
tisoc

nie doczytałeś etc bez odbioru a sam 1 do niego napisałeś zamilcz tak jak pisałeś sorrka że się wtrącam ale film był b dobry a to co tu piszesz to jakiś naprawdę ////mx

telemaniakkk

mam taką prośbę do Ciebie.
przedstawiaj swoje zadanie a nie krytykuj innych, bo akurat .pozwolili sobie mieć odmienne do twojego.
ok?

ocenił(a) film na 10
telemaniakkk

Nie warto bo zaraz znowu zacznie ale jęzeli chodzi o film to naprawdę konkret

ocenił(a) film na 10
telemaniakkk

telemaniakkk widzisz każe ci przedstawiac swoje zdanie a nie krytykować innych zerknij wyżej czy on przedstawia swoje zdanie czy w co 2 komencie krytykuje innych ABSURD

ocenił(a) film na 8
telemaniakkk


wiesz lukasz222 ja już jestem przyzwyczajony filmwebem wiem że zawsze można trafić delikatnie mówiąc na ćwierć inteligenta polmózga gimbaze z którą nie da się podyskutować na poziomie bo odrazu atak no ale tak już jest dobrze że jeszcze jest pare normalnych ludzi na tym filmwebie całym

telemaniakkk

co za obłuda
rozumiem, że ty Panie telemaniakkk, który nie jesteś ćwierć inteligentem pół mózgiem, gimbazą -normalnie dyskutujesz, nie atakujesz nikogo.....
otóż nie wiem czy zauważyłeś, że w żadnej mojej wypowiedzi Cię nie zakatowałem czy obraziłem, tak jak ty to robisz, a właśnie namawiałem do dyskusji na temat filmu, a nie ludzi o nim się wypowiadających.
ani razu nic rzeczowego o tym filmie nie napisałeś, a twoje wypowiedzi są niczym innym jak tylko stekiem wyzwisk, inwektyw. mam wiec prośbę zacznij brać poważnie to co piszesz, zacznij więc dyskutować, a nie hejtować

ocenił(a) film na 8
tisoc

Zaznaczam że ani razu ciebie nie obraziłem naucz się czytać ze zrozumieniem a nie dyskutowałem z tobą ponieważ nie dyskutuje z osobami które prowadzą dyskusje w taki sposób w jaki ty prowadziłeś ją z łukasz222 teraz oczywiście starasz się wybielić ale wszystko jest wypisane w komentarzach powyżej ja poprostu wziełem w obrone użytkownika którego ty zaatakowałeś tylko i wyłącznie z powodu tego że miał inną opinie na temat filmu niż ty nasza dalsza dyskusja według mnie nie ma najmniejszego sensu jeżeli potrafisz czytać ze zrozumieniem to ten przekaz zrozumiesz etc BEZ ODBIORU

ocenił(a) film na 10
telemaniakkk

telemaniakkk mówiłem ci że to nie ma sensu poprostu na filmwebie zawsze były i będą takie osoby które czerpią przyjemność z kłótni hejtowania itd itd a nie z obiektywnej logicznej dyskusji czy nawet krytyki świata nie zmienimy chodz bardzo byśmy chcieli pozdrawiam telemaniakkk

telemaniakkk

zakłamania, obłudy cd.
nie obraziłeś mnie?
to o kim tak pisałeś:"wiesz lukasz222 ja już jestem przyzwyczajony filmwebem wiem że zawsze można trafić delikatnie mówiąc na ćwierć inteligenta polmózga gimbaze z którą nie da się podyskutować na poziomie" , biorąc w obronę wspomnianego lukasza222? (nawiasem mówiąc, zanim zaczniesz dyskutować naucz się używać poprawnie języka polskiego, bowiem nie ma w nim formy "wziełem" tylko jest wziąłem, drogi Panie wziąłem, ę występuje w formie żeńskiej: "wzięłam").
naucz się też czytać ze zrozumieniem, bo to przecież
lukasz222_filmweb od początku atakował mnie i ludzi, którzy się z nim nie zgadzali w ocenie filmu :"następnym razem nie ryzykuj tylko odrazu idz na władce pierścieni lub igrzyska śmierci pewnie tez transformersi wchodzą w gre"
powtórzę ci raz jeszcze, może to do ciebie wreszcie dotrze; ANI RAZU NIE NAPISAŁEŚ NIC O TYM FILMIE, A WSZYSTKIE TWOJE WYPOWIEDZI TO ATAKI ALBO BZDURNE TŁUMACZENIE SIĘ Z NICH. Chcesz rzekomo prowadzić dyskusję o filmie, a tak naprawdę dyskutujesz tylko o ludziach piszących o nim.
...

ocenił(a) film na 8
tisoc

Pierwszy aspekt czy napisałem coś wprost do ciebie obrażając ciebie od gimbaz i tym podobne nie drugi aspekt nie ucz mnie języka Polskiego bo jesteśmy tylko ludzmi i każdy może się pomylić ale kto jak kto ty nie powinieneś mnie uczyć języka jeżeli zaczynasz swoją wypowiedz od małej litery nawet dziecko w podstawówce wie że zdanie zaczyna się od wielkiej litery nie muszę dyskutować tutaj na temat filmu mam takie prawo jeżeli wiesz co to jest konstruktywna krytyka wobec dyskusji na forum za którą przemawiają konkretne argumenty chce ci tak samo zaznaczyć że na temat filmu wypowiedzialeś się tutaj zaledwie pare razy a zwracasz mi uwagę że ja się nie wypowiadam na temat filmu dosłownie pokazujesz obłudę o filmie wypowiedziałem się pare razy jednak masz racje głownie wtrąciłem się w dyskusje na forum ale mam takie prawo to się nazywa konstruktywna krytyka dyskusji na forum i jdenak zostałem w niej poparty przez minimum 2 użytkowników jednak ty cały czas prowadzisz atak i kłótnie która wydaje mi się że sprawia ci wielką satysfakcję pisząc cały czas bez odbioru pogrążasz się coraz bardziej i bardziej proponuje więcej pokory i rozsądku i jeszcze raz ci napiszę NAUCZ SIĘ DOBRZE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM BO PRZEKRĘCASZ FAKTY myślę że sobie wszystko wytłumaczyliśmy jężeli masz chodz za grosz honoru to się do swoich słów zastosujesz kolejny aspekt który przyszedł mi na myśl to to że zwracasz komuś uwagę że nie piszę cytuję cytując kogoś komentarz jednak sam tego nie potrafisz to uświadomi cię że wytykając komuś błędy popełniasz takie same i się kolejny raz ośmieszasz pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
telemaniakkk

telemaniakkk masz 100% racji ale wiesz to forum jest takie że znajdą się tacy co za konstruktywną krytykę przyjmują stwierdzenie każda potwora znajdzie swojego adoratora czy coś w tym stylu.
Przykre jest to że mamy tak mało inteligentne społeczeństwo którego jedynym argumentem jest hejt i jeszcze do tego nie rozumieją że wtrącenie do dyskusji powiem wiecej ba do trwającej już od dłuższego czasu dyskusji nie musi od ciebie wymagać podzielenia się opinią na temat filmu lecz konstruktywną opinią na temat dyskusji o danym filmie ale jednak czesto na polskich forach ludzie o tym nie wiedzą na świecie to już jest na porządku dziennym lecz w Polsce musi jeszcze jak widać długo na to poczekać Pozdro Telemaniakkk nie rozpisuj się już więcej rowolki nie zrobimy za słaby materiał żeby zrozumiał

telemaniakkk

1. zostałeś poparty przez jednego użytkownika, którym był
lukasz222_filmweb, a nie dwóch jak piszesz
2. widzę że masz problemy z matematyką, bowiem wbrew temu co piszesz: "o filmie wypowiedziałem się pare(piszę się parę) razy jednak" wypowiedziałeś się tylko raz: "film był b dobry" jeśli w ogóle można to uznać za wypowiedź o filmie.
3. "pisząc cały czas bez odbioru pogrążasz się coraz bardziej i bardziej" , bowiem ja do ciebie ani razu nie napisałem "bez odbioru", a osobą która użyła takiego zwrotu pisząc do mnie jesteś TY, więc zgodnie z tym co napisałeś wcześnie to TY właśnie"pogrążasz się coraz bardziej i bardziej", i dalej cytując twoje słowa: nie"masz za grosz honoru" " i się kolejny raz ośmieszasz", odnoszą się one do ciebie właśnie, bo to właśnie ty cały czas piszesz do mnie, choć( tak się pisze ten wyraz, a nie jak napisałeś "chodz") wcześniej użyłeś zwrotu"bez odbioru"

KTO WIĘC TU PRZEKRĘCA FAKTY? I KTO NIE POTRAFI CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM, BA NAWET POPRAWNIE UŻYWAĆ JĘZYKA W KTÓRYM SIĘ WYPOWIADA ("języka polskiego" tak się pisze, polskiego z małej litery Panie).
ODPOWIEM CI: WŁAŚNIE TY, PANIE telemaniakkk i zanim coś do kogoś napiszesz odnieś łaskawie to do siebie.

ocenił(a) film na 10
tisoc

Zostawię to bez komebntarza typie ty naprawdę dokladnie sprawdzałeś wypociny telemaniakkka i każdy jego błąd wychwytywałeś o ja pierrrrr.... ale zbocznie widzę że naprawde nie masz co robić PROPS

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones