PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841961}
6,7 119
ocen
6,7 10 1 119

Pozostać człowiekiem
powrót do forum filmu Pozostać człowiekiem

Film ten jest odpowiedzią Hongkongu na "Nietykalni" ("Intouchables") - naprawdę dobry 7,5

ocenił(a) film na 8
mitrus80

Jaka odpowiedź?! To nock-out.

ocenił(a) film na 7
staryzgred

myślę że wygrana na punkty ;-) chcesz zobaczyć knockout to obejrzyj "37 sekund" (japoński film) jest na Netflix

ocenił(a) film na 8
mitrus80

Z tym może być problem - Netflixa nie mam. Ale po Twojej rekomendacji coś wymyślę.

ocenił(a) film na 7
staryzgred

jest do znalezienia, ale niestety (nie wiem dlaczego) w fr. wersji językowej, raczej szukaj oryginału

ocenił(a) film na 8
mitrus80

Okazuje się, że w ramach Amazon Prime mam tygodniowo 10 filmów z iTunes i 5 z Netflix. Dałem Ci się namówić i .... żałuję zmarnowanych blisko 2 godzin.
Można było z tego zrobić rewelacyjny film, świetna fabuła i ponad przeciętna gra. Niestety wszystko kładzie typowa Netflixowa produkcja (czytaj: przesadnie oszczędna). Tandetna scenografia, nadmiar zbędnych zbliżeń, minimalna ilość scen plenerowych i montaż zrobiony tępą siekierą.

ocenił(a) film na 8
mitrus80

Okazuje się, że w ramach Amazon Prime mam tygodniowo 10 filmów z iTunes i 5 z Netflix. Dałem Ci się namówić i .... żałuję zmarnowanych blisko 2 godzin.
Można było z tego zrobić rewelacyjny film, świetna fabuła i ponad przeciętna gra. Niestety wszystko kładzie typowa Netflixowa produkcja (czytaj: przesadnie oszczędna). Tandetna scenografia, nadmiar zbędnych zbliżeń, minimalna ilość scen plenerowych i montaż zrobiony tępą siekierą.

ocenił(a) film na 7
staryzgred

ok, fajnie że obejrzałeś, jeśli faktycznie straciłeś czas, to wybacz nietrafione polecenie, fajnie sobie pogadaliśmy o innym filmie (na forum innego tytułu) pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
mitrus80

Nie mam żalu. Wiedziałem czym ryzykuję decydując się na oglądnięcie filmu sygnowanego przez Netflix.

ocenił(a) film na 7
mitrus80

Dla mnie , nawet trochę ciekawszy niż "Nietykalni", być może przez to , iż obie strony nie dzieli przepaść finansowa, jest inny punkt ciężkości.
Dwie osoby pokiereszowane przez życie, przez co łatwiej uwierzyć w zbudowanie pomostu między nimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones