PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305127}

Pragnienie

Bak-jwi
6,5 3 515
ocen
6,5 10 1 3515
6,4 9
ocen krytyków
Pragnienie
powrót do forum filmu Pragnienie

W Polsce?

ocenił(a) film na 7

Czy jest możliwość legalnego obejrzenia tego filmu po Polsku? A może wiadomo coś o planach jego wydania?

ocenił(a) film na 7
Mimizu

kliknij w link i oglądaj...

http://www.ekino.tv/film,Pragnienie-Thirst-2009-DVDrip-Napisy-PL,11842.html

ocenił(a) film na 7
G_R_Z_3_C_II_U

"Czy jest możliwość LEGALNEGO obejrzenia tego filmu po Polsku?"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
G_R_Z_3_C_II_U

Interesuje mnie legalne wydanie filmu, ale pojęcie tego pewnie cię przerasta.

ocenił(a) film na 7
Mimizu

chyba mylisz pojęcia mały, to jest legalne wydanie, tyle, że ktoś złamał prawo umieszczając je w internecie, to jego biznes, natomiast każdy kto to obejrzy w internecie nie łamie prawa w żaden sposób, to czy zapłaci za sms, żeby mu limit nie wyskakiwał to już prywatna sprawa, nijak ma się to do legalności... Tobie chyba chodzi o datę premiery na DVD, a jeśli nie to wiedz, że jesteś co najmniej dziwny.

ocenił(a) film na 7
G_R_Z_3_C_II_U

"to jest legalne wydanie, tyle, że ktoś złamał prawo umieszczając je w internecie"

Legalne, tyle że ktoś złamał prawo, tak...?

Wiem dobrze, jak w tym aspekcie działa prawo, a ty dobrze wiesz, o co mi chodzi. Po co więc wciąż robisz z siebie debila?

ocenił(a) film na 7
Mimizu

Właśnie chyba nie masz pojęcia, ktoś nabywając kopię DVD nabył prawo do użytku własnego, on umieścił to w internecie dla szerszej widowni łamiąc tym samym nabyte prawo, a fakt, że ktoś obejrzy jego kopię nie sprawia, że taka osoba łamie prawo... można oglądać, można ściągać na dysk, nie można jedynie udostępniać, ani odsprzedawać... takie mamy prawo... to, że ktoś klika w link nie oznacza, że łamie prawo, poza tym jakim trzeba być hipokrytą, żeby zaprzeć się i nie obejrzeć kopii, która jest w internecie od miesięcy, którą widziało już tysiące osób w sposób zgodny z prawem... dziwny jesteś facet. czekaj sobie na pocięte DVD od dystrybutora.

ocenił(a) film na 7
G_R_Z_3_C_II_U

Dziwny? Ja piszę, że wiem jak działa prawo, a ty próbujesz mi to jeszcze wyjaśniać - to jest dziwne.

Tak, wolę poczekać na DVD.

ocenił(a) film na 1
Mimizu

miło się czeka?

ocenił(a) film na 7
Mimizu

Ciągle czekasz ?

zabrak___

... odwieczny dylemat, ukrasc z intrnetu czy moze czekac na wydanie w pl? Osobiscie pobieram filmy gdyz 95% z nich nigdy nie ujrzy naszych sklepowych półek/wyporzyczalni. Kazdy jednak ma prawo wyboru i nie powinno to byc zrodlem sporu...

ocenił(a) film na 1
asiancafe

ściągnąłem to infantylne ścierwo i w egzystencjalnych boleściach trawiłem tę zbrukaną poezję krwawej alegorii czekając z utęsknieniem na napisy końcowe

harkonen_mgla

Czy dyskusja na filmwebie naprawdę musi przypominać tą z onetu? Czy dzieci neo są juz wszędzie? Jeżeli ktoś się pyta, to nie może dostać odpowiedzi bez wyzwiska od imbecyla?

ocenił(a) film na 7
Mimizu

Gutek go u nas nie wydał, więc DVD zwyczajnie nie będzie.
Możesz kupić z ebayu czy skądś oryginalne wydanie i potem sobie obejrzeć ściągniętą wersję po polsku z czystym sumieniem, bo to jakbys dał hajs twórcom już i aprobatę i nabył film

Mimizu

Mimizu, ja też chętnie kupiłabym ten film legalnie w sklepie. A nie bawić się w nielegalne ściąganie z internetu. Widziałam trailer na youtube i muszę stwierdzić, że film jest rewelacyjny, kontrowersyjny i krwawy!

malwina_6666

Po prostu aż szkoda słów...
"Widziałam trailer... film jest rewelacyjny, kontrowersyjny i krwawy"
Gratuluję zdumiewającej zdolności prorokowania, zgłoś się koniecznie do fundacji Jamesa Randiego, oferuje ona milion dolarów za wykazanie posiadania zdolności paranormalnych. W końcu odgadywanie jakości filmu po trailerze chyba się zalicza do zdolności nadprzyrodzonych!

malwina_6666

Ja widziałem 2 trailery tego filmu i muszę stwierdzić że to totalne gówno 1/10

Mimizu

jutro na kanale Wojna i Pokój. szkoda, że go nie mam -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones