PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839387}

Prawo krwi

Let Him Go
6,5 7 912
ocen
6,5 10 1 7912
6,2 4
oceny krytyków
Prawo krwi
powrót do forum filmu Prawo krwi

Film w mojej opinii naprawdę piękny. Gra aktorska na wysokim poziomie, temat też dość oryginalny (chyba nigdy nie widziałem filmu w tej tematyce). Solidny średniak (z tych lepszych), w sam raz na jedno obejrzenie. Jedyne co mnie rozczarowało to końcówka. Film godny polecenia.

ocenił(a) film na 7
NudleKnorr

ja bym wywalil albo przynajmniej solidnie skrócił te wszystkie tkliwo sentymentalne sceny z udziałem pary naszych głównych bohaterow, natomiast kazda scena w ktorej pojawia się ktorys z członeków rodziny Weboy'ów (ze o całej paczce nie wspomne) to napiecie juz mozna kroic nożem :)

miko1980

SPOILER ALERT

Sceny sielankowo sentymentalne były w zamyśle potrzebne. Zdaje się, że o to chodziło autorowi, aby silnie kontrastowały ze scenami dramatycznymi. Dzięki nim postaci zyskały również na wyrazistości i głębi psychologicznej. Warto również zwrócić uwagę na zakończenie i pyrrusowe zwycięstwo głównej bohaterki poprzez ich kontekst.

ocenił(a) film na 8
miko1980

jeżu, jakie to było napięcie

ocenił(a) film na 7
NudleKnorr

Gdzie obejrzeć?

ocenił(a) film na 6
Corderosa

podpinam sie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones