PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509652}
6,1 60 309
ocen
6,1 10 1 60309
5,1 12
ocen krytyków
Predators
powrót do forum filmu Predators
ocenił(a) film na 7
Kam_Botek

haha, to prawda co 15minut reklama :D

aguxd

To chyba macie jakiś inny Polsat niż ja, były chyba tylko dwie przerwy reklamowe i razem trwały około 25 minut.

ocenił(a) film na 7
Muumin

dokladnie tak bylo ;)

ocenił(a) film na 7
Muumin

nie nie, nie chodzi mi o czas trawania filmu miedzy reklamami ;)

aguxd

Oglądałeś (ja oglądałem), jak piszesz żeby pisać to nie pisz takich rzeczy bo normalnie kłamiesz (tak widziałem buźkę ale to nie jest dla mnie śmieszne).

ocenił(a) film na 6
Muumin

Właśnie nie wiem skąd to się bierze, bo o ile się orientuję, to na emisję ok. 2h mogą być tylko dwa bloki reklamowe i żaden z nich nie może przekraczać bodaj 14 minut. Według ludzi reklamy są co 10-15 minut i trwają co najmniej 30 minut XD. Chyba żyją w innej rzeczywistości albo czas u nich inaczej płynie.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Zresztą jest coś takiego jak funkcja "REC" i można dany film nagrać na dekoder, dysk, DVD czy nawet VHS i reklamy przewinąć/usunąć - tak się robiło już w pierwszej połowie lat 90., więc nie wiem czemu w dobie dzisiejszej technologii to taki problem. Najlepiej biadolić i robić z siebie nieporadnego pajaca, promując piracenie filmów.

ocenił(a) film na 7
Kam_Botek

ktoś zna tytuł nutki jak już końcowe napisy są??

chudy1991

"Long Tall Sally". Nawiązanie do pierwszego predzia tak btw.

chudy1991

Little Richard - Long Tall Sally

ocenił(a) film na 7
Muumin

podziękował :)

ocenił(a) film na 7
Kam_Botek

Najlepiej jak polsat reklamował film tytułując go "Predatorzy"
Jakoś przetłumaczenie nie odpowiada mi. Wolę "Predators" :)
Poza tym w gazetach, tutaj, a nawet w informacji na dekoderze polsatu było "Predators",
tylko sam polsat musiał postawić na swoim i zaprosić widzów na film "Predatorzy" :)

ocenił(a) film na 7
lukasz12548

I do tego błędnie podkładają końcówki, bo nie można pisać np. HOUSES - HOUSEy ani PREDATORS - PREDATORzy. Jedyną poprawną nazwą było by ŁOWCY ale to brzmi banalnie ;p coś jak TERMINATOR a po polsku Elektroniczny morderca xd xd xd VHS na zawsze :D

ocenił(a) film na 5
Kam_Botek

Polsat powinien przykładem TVP nie przerywać filmów reklamami, wzrosła by oglądalność filmów, a tak rośnie irytacja w trakcie seansu, przez reklamy traci się apetyt na film.

JohnDp

Ja już wolę oglądać fajne filmy z reklamami, a nie ten chłam co na TVP puszczają. Reklamy też mają swoje plusy, jak np. chcesz coś do jedzenia zrobić to masz od tego reklamę, chcesz się wykąpać - masz reklamę, chcesz zrobić zakupy - masz reklamę, chcesz wyjść z psem - masz reklamę. Pozdro!

użytkownik usunięty
miloszgilga

Same plusy a tylko jeden film - za pól godziny będzie na polsacie - no psa nie mam ale spacerek może
sobie zrobię chaaa

pozdro

ocenił(a) film na 7

to ja podziękuje... NETFLIX come to me

ocenił(a) film na 7
Kam_Botek

A ja mam na dvd i mam gdzieś Polsat.

ocenił(a) film na 10
Kam_Botek

W czasach, kiedy jeszcze ogladalem tv zdarzalo mi sie ogladac kilka filmow na raz , do reklamy. Ogladalem film I nagle reklamy. Lapalem za pilota I pstryk pstryk , az trafilem na cos co mnie zaciekawilo...i znow do reklamy.
Kiedy juz podlaczylem w domu internet przestalem korzystac z TV. Teraz czasem widze ze zaczyna sie film w TV, ide do komputera. Pobieram film z sieci, ogladam I kiedy sie konczy, to w TV jest jeszcze w polowie.

użytkownik usunięty
prowrocek

Mam tak samo, teraz to jakby się trochę wycwanili i zadziwiające ale reklamy to są
na wielu stacjach w tym samym czasie aby widz czasami sobie nie skoczył gdzieś na inny
program - chaaa

Nie da się ukryć, że rośnie liczba osób, którzy sobie darują oglądanie tv a w zasadzie oglądanie
programów reklamowych z przerwami na np. film.

porażka


pozdro

ocenił(a) film na 6
prowrocek

Jest milion rozwiązań na reklamy, ale lepiej kraść z neta i jeszcze się tym chwalić, jakby było czym :D

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

To oglądaj reklamy ale nie wypisuj bzdur o kradzeniu. Nikomu z tego tytułu włos z głowy nie spadł są legalne strony streamingowe do oglądania.

Nawet jak spiracił jego sprawa. Ściąganie jest naruszeniem własności intelektualnej ale nie jest kradzierzą ponieważ nie ponosi on z tego tytułu zarobku. gdyby wypalał i sprzedawał dalej to by kradł.

Poczytaj lepiej zanim coś napiszesz.

ocenił(a) film na 6
ChubakaCieLubi

A skąd wiesz, że nie wypala i nie sprzedaje/nie udostępnia innym? I kto mówi o oglądaniu reklam? Mamy XXI wiek, prawie każdy dekoder ma funkcje nagrywania czy to na dysk czy pendrive'a i nie wiem z czym jest taki ciężki problem.

Kam_Botek

To ktoś jeszcze ogląda w 2k19 filmy w tv? Profanacja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones