PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451241}

Proces Siódemki z Chicago

The Trial of the Chicago 7
7,2 47 553
oceny
7,2 10 1 47553
6,8 41
ocen krytyków
Proces Siódemki z Chicago
powrót do forum filmu Proces Siódemki z Chicago

czegoś mi brakowało do pełni szczęścia. Wydaje mi się, że przez te retrospekcje dynamika tego filmu trochę siadła i wprowadzało to trochę zdezorientowania. Tak naprawdę do teraz nie za bardzo wiem dokładnie jaki był przebieg i skutki tego protestu. Może to bardziej film dla Amerykanów ale ja bym wolał, żeby bardziej było wytłumaczone co to za konwencja i co się na niej dzieje i dlaczego itd itp. Wiem, że mieli wybierać kandydata ale nawet nie wiem jak się nazywali i którego oni chcieli żeby wybrać a może żadnego. Nie do końca rozumiałem sens tego protestu i cel. Tzn wiem że był cel ale nie było to dokładnie w filmie wytłumaczone. Poza tym zakonczenie wydawało mi się takie niedporacowane. Jesteśmy na procesie a nagle oni juz wchodza w tych mundurkach i sąd im każe wygłosić mowę końcową przed orzeczeniem kary. Ja nie znając tej historii czekałem na ten wyrok winni czy nie a się okazało, że wyrok w ogóle nie miał znaczenia. Postać prokuratora też taka była że nie do końca wiadomo czemu w ogóle była. Że niby na końcu się zmienia, żeby posłuchać naziwsk ale poza tym gnębi niewinnych ludzi i jest to dla niego spoko bo mu kazali?

ocenił(a) film na 8
pinang

Bo wyrok w tym filmie tak naprawdę nie ma znaczenia. "Nie ma procesów politycznych" - film ma za zadanie pokazać jak jest naprawdę

ocenił(a) film na 8
kalina1112

no tak rozumiem to i wiem ze pewnie duzo osob w USA zna ta historie tak czy siak ale jednak jako widz po prostu czekalem na ten wyrok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones