PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31560}

Producenci

The Producers
7,2 3 360
ocen
7,2 10 1 3360
7,4 5
ocen krytyków
Producenci
powrót do forum filmu Producenci

Najlepsza komedia wg mnie

użytkownik usunięty

A na komediach trochę się znam, bo bardzo je lubię. Ten film oglądałam ogromną ilośc razy i to od dzieciństwa (tak, we wczesnej podstawówce!) i już wtedy strasznie mi sie podobał. Wraz z upływem czasu dostrzegam w nim coraz więcej komizmu :D ten film powinien byc znany wszystkim, a jest zapomniany NIESŁUSZNIE. Ale nikt go dziś nie pokaże w telewizji - jest bardzo niepoprawny politycznie. Nie tylko przez Hitlera, ale przez kapitalny watek gejowskiego producenta :D A główne role - Zero Mostel i Gene Wilder, perełki! Remake to totalne nieporozumienie, bo nie da sie powtórzyć arcydzieła. Nawet nie zamierzałam oglądać takiej profanacji :P Porażka, żeby "Producenci" Brooks'a zostali ocenieni tylko przez 40 osób! Gorąco polecam wszystkim ten film, nie wiem jak go zdobyć (ja mam starą taśmę VHS :D), ale WARTO!

ha! Moge sie podpisac pod kazdym Twoim slowem - tez sie wychowalam na tym filmie i nie moge pojac, czemu tak malo ludzi go ocenilo. Absolutna klasyka. Uczta dla kazdego milosnika komedii!!!

gdzie jest moj kocyk :))))))))))
Gene Wilder roolez
- tak samo jak w "plonacych siodlach"

------- film na VHS ma ten sam niepowtarzalny klimat co muzyka na winylowej plycie

ocenił(a) film na 10

Ja was ludzie nie rozumiem, czy nie potraficie wejsc na www.gogle.com i wpisac PRODUCENCI DVD ?!

ocenił(a) film na 10
Zandarm

a szkoda, że nie oglądałaś remake'u bo ja na przykład bardzo go polubiłem, jeśli przestaniemy go porównywać do oryginału, bardzo bawi jako musical

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones