PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118106}

Producenci

The Producers
6,5 2 913
ocen
6,5 10 1 2913
Producenci
powrót do forum filmu Producenci

Po prostu doskonały

ocenił(a) film na 10

Po starej wersji miałem mocny niedosyt. Spodziewałem się dłuższego przedstawienia (które było wspaniałe), niestety, zawiodłem się. Na szczęście ktoś wpadł na pomysł zrobienia z tej historii musicalu.
Producenci w reż. Susan Stronman po prostu miażdżą pierwowzór! Wprawdzie to remake, historia zapożyczona itp. więc pomysł już wzięty, ale realizacja jest najlepsza na jaką można było się wysilić. Piosenki są tu na każdym kroku, nie każda wprawdzie ma sens, ale przyjemnie wypełnia (naprawde zabawne) sceny. No i wspaniałe 'Springtime for Hitler' z Hitlerem prosto z kreskówki :)
Genialny film, stylizacja na stare musicale plus duch Broadwayu.
Chcę więcej takich produkcji! i producentów :)
10/10

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

Zgadzam sie z przedmowcą w 100%. Filmowa wersja PRODUCENTOW w rezyserii S. Stronman jest rewelacyjna!Polecam sciezke dziwekową z filmu.
Ale prawdziwa bomba to polska sceniczna wersja Producentow w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Wspaniala obsada oraz choreografia. Gorąco polecam!

ocenił(a) film na 10
jawaso

Wow! Powstała polska wersja? Masz może jakieś nagranie z występu?

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

Hej!
Nagran niestety nie mam.
Przejrzyj link teatru rozrywk:
http://www.teatr-rozrywki.pl/new/producenci
Od lutego 2010 ponownie wystawiaja producentow. ja wybieram sie poraz drugi.
A przy okazji czy mozna gdzies kupic filmowa wersje Producentow . Pytalem w empiku, niestety nie mają.
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
jawaso

W lutym? W sam raz bo ferie będą ;) Więc się wybieram! ;D A od którego do którego dokładnie?

Wiesz, w internecie są różne sposoby zdobywania filmów ;) Niestety o wersji DVD nic nie wiem, sam bym kupił. To po prostu arcydzieło, tyle mogę powiedzieć ;)
Pozdro

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

W Chorzowie "Producentow" graja: 25,26,27,28 lutego godz 19:00
oraz 1,2,3,4,5 marca godz 19:00 i 6 marca godz 16:00.
Zapraszam. Polecam miejsca na parterze w rzędach 4-8 z prawej strony, cena 60-70zl.

ocenił(a) film na 10
jawaso

dziękówa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones