PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33371}

Projekt Laramie

The Laramie Project
6,8 496
ocen
6,8 10 1 496
Projekt Laramie
powrót do forum filmu Projekt Laramie

a nawet jak je przestawię, to za chwilę znów pojawiają się za późno.

ocenił(a) film na 6

Synchronizacja fps ci potrzebna.

ocenił(a) film na 5
_guchy_

może nie wystarczyć, bo z tego co zauważyłem są dwie wersje. Jedna trwał 1:34, druga 1:31. Co do samej wartości filmu - dla mnie strata czasu, to nie jest dramat a coś stylizowanego na dokument. Przez co w ogóle mi nie przypadł do gustu i od razu go usunąłem, nic mnie nie poruszyło, a wręcz lejący się patos i stylizowanie Matta na bohatera mnie odrzuciło.
Trzy fajne kwestie:
1. Riposta tego aktora, co jego rodzice nie wyrażali aprobaty że gra w jakiejś sztuce geja - ale jak grał wielokrotnego mordercę to nie mieli nic przeciwko.
2. Złość bodajże policjantki, że jak zamordowano jej przyjaciela po fachu to nikt nie zareagował, a jak zabili geja to od razu wielkie halo (tu już utwierdziło się moje zdanie, że film jest częściowo propagandowy i to mi się w nim też nie podoba).
3. Ostatnie kilka zdań tego farmera (czy kimkolwiek on był) o tym co widział Matt przed śmiercią (a propos świateł Laramie) - faktycznie dość ciekawe, ale u mnie nie poprawiło zniechęconego odbioru filmu. Lub lepiej - dokumentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones