PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602339}
6,2 10 466
ocen
6,2 10 1 10466
Prowincjuszka
powrót do forum filmu Prowincjuszka

Chloë Moretz

ocenił(a) film na 3

Jedyny plus i powód dla którego zabrałem się za ten film

Maciek1357

Do połowy jak na mój gust całkiem fajny, potem niestety jest tylko gorzej.

ocenił(a) film na 3
punk1011

Tylko początek mi się łatwo oglądało, potem już miałem problemy aby wytrwać do końca ale jakoś się zmusiłem.

Maciek1357

Teksas pola śmierci też oglądałeś może? Mam zamiar dziś się za to zabrać i mam nadzieję, że nie okaże się to jakimś bublem.

ocenił(a) film na 3
punk1011

Nie oglądałem, i szczerze już nawet osoba Chloë Moretz mnie do tego nie przekona.

Maciek1357

Ja jestem właśnie po i powiem, że taki sobie, nic nadzwyczajnego, ale jeśli ktoś nie ma lepszej alternatywy to film ujdzie.

ocenił(a) film na 3
punk1011

Ja sobie jednak odpuszczę, poczekam na bluray Carrie :)

Maciek1357

Coś w tym jest. W sumie to zastanawiam się czy między napisami końcowymi czegoś nie wstawili w" Carrie".

ocenił(a) film na 3
punk1011

Zamierzam sie jeszcze zabrac w najblizszym czasie za Pozwól Mi Wejść, ogladales ?

Maciek1357

Właśnie jestem po seansie. Film bardzo ciekawy, nie zawiodłem się tym razem. Może to nie jest najstraszniejszy horror, ale przyzwoicie wykonany.

ocenił(a) film na 3
punk1011

Obejrzałem wczoraj "Pozwól mi wejść" i powiem WOW. Byłem pod ogromnym wrażeniem, nie spodziewałem się że aż tak bardzo mi się spodoba, jak dla mnie ARCYDZIEŁO (10/10), Chloë zagrała świetnie :)

Maciek1357

Przed "Pozwól mi wejść" oglądałem Byzantium i szczerze miałem nadzieję, że to nie są filmy do siebie podobne, ten drugi jest co najmniej słaby. Teraz pozostaje mi czekać na jakiś nowy film z Chloë, mam nadzieję, że równie udany jak większość, w których do tej pory grała.

Maciek1357

Zgadzam się

ocenił(a) film na 7
Maciek1357

Też obejrzałem ze względu na Chloë. Film mi się nawet podobał a Chloë zagrała po prostu świetnie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
dovio

Jak to Chloë, zawsze świetnie się prezentuje na ekranie, czytałem również wiele pozytywnych opinii o jej roli Carrie ;)

ocenił(a) film na 7
Maciek1357

Również czytałem pozytywne opinie o Jej roli w "Carrie". Sam film obejrze jednak dopiero aż wyjdzie na DVD. :)

ocenił(a) film na 3
dovio

Ja też czekam ale na bluray, niestety nie mam możliwości obejrzenia w kinie u mnie w mieście a nie będę jechał do Łodzi czy do Płocka tyle km specjalnie po to ;)

Maciek1357

Ta dziewczyna cos w sobie ma, sam obejrzalem kilka filmow tylko dlatego ze w nich wystepowala i sie nie zawiodlem.

ocenił(a) film na 6
qczbon

Ja obejrzałem wszystkie możliwe filmy z Chloe.
Pierwszy film w którym ją widziałem to Carrie bo byłem w kinie, przyszedłem do domu sprawdziłem kto to i tak do teraz śledze wszystko na jej temat o.O nawet wysłałem list z prośbą o autograf ale watpie, że go dostane :P

ocenił(a) film na 6
MyManiek555

Haha, wiem, że odpowiedź stara, ale właśnie znalazłem bratnią duszę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones