PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002127}

Przez moje okno

A través de mi ventana
5,4 9 171
ocen
5,4 10 1 9171
Przez moje okno
powrót do forum filmu Przez moje okno

Początek mega cringe, gorzej niż w After. Potem akcja się rozkręca, ale faktycznie, skupia się w większości na seksie nastolatków, przerywanym dylematami Aresa. Nie bardzo wiem do jakiej publiczności ten film jest przeznaczony? Jeżeli do nastolatków, to serio świetny przekaz opierający się na tym, że miłość polega na szybkich numerkach gdzie popadnie.

ocenił(a) film na 7
adusia14k_filmweb

Nie wiem jak inni, ale z mężem też kochaliśmy się gdzie popadnie. Do tej pory czasem zaszalejemy. Nie wiem, może Wasze związki są tak pospolite i polegają tylko na nudnych randkach i seksie na misjonarza, jak Bóg przykazał. Miłość to nie tylko randki, ale cóż, może się nie znam.

ocenił(a) film na 4
Justiceee

What- XDDDD

adusia14k_filmweb

Seks wśród 19 latków to faktycznie taki skandal? W Polsce to średni wiek utraty dziewictwa i nikogo nie dziwi seks nawet u młodszej młodzieży...a że często... No nic dziwnego, każdy związek charakteryzuje się intensywnym seksem w pierwszym okresie trwania, to biologia...

...ludzie są tacy zakłamani, czy faktycznie nie mają życia erotycznego?

ocenił(a) film na 8
magdaxd

Jedynie szkoda, że nie pokazywali jak etap początku relacji nie przeradza się w głębszą relację.

CukierekOlunia

Oświadczyć się jej miał w wieku 19 lat? Pokazali, że związek przetrwał mimo odległości i na studiach wciąż były razem, więc chyba pokazali, że związek przerodził się w głębszą relację. To są dzieciaki jeszcze. Niektórzy do trzydziestki nie osiągają tego etapu, który był pokazany w filmie, czyli umiejętności zbudowania poważnego związku.

ocenił(a) film na 8
magdaxd

Nie o to mi chodziło. Bardziej pokazać jak się nudzą, jak robią razem zakupy, jak gotują, jak się wspierają.... wiesz coś głębszego niż stosunek

CukierekOlunia

Oni nie mają po 40 lat, żeby razem się nudzić, robić zakupy, gotować i wspierać się... Takie rzeczy robią stare małżeństwa, a oni są nastolatkami, nie nudzą się, bo jako młodzi i rozbuchani uprawiają seks na nudę, nie robią zakupów, bo jeden ma od tego służących, a drugie matkę i nie gotują z powodów wymienionych wcześniej, a w filmie się wspierają, na swój sposób...on idzie do zwykłej pracy, przeciwstawia się ojcu (czego jego starszy brat nie umie), a ona kocha go pomimo, że aby ją od siebie odsunąć robi wiele rzeczy jej na złość... Film jest dla nastolatków, a ty chcesz by zachowywali się jak dorośli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones