PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656595}

Przeznaczenie

Predestination
7,1 73 854
oceny
7,1 10 1 73854
6,2 12
ocen krytyków
Przeznaczenie
powrót do forum filmu Przeznaczenie

Skoro sam siebie zabrał do sierocińca to taka prawdę zrobił taka pętle ze nie miał prawa istnieć. Gdyby nie ta jedna scena to byłoby realne ze sam siebie zapłodni. A tak nie ma punktu zero od którego jego życie ma prawo sie zacząć. Plus jeśli wiedział o zamachach to dla czego zastrzelił siebie starca a nie strzelił sobie miedzy oczy by nie było tych zamachów? Tak na prawdę tylko ukarał siebie starszego a i tak dokona tych zamachów bo robi to za ileś lat w przyszlosci

ocenił(a) film na 8
medoc11

A kto powiedział, że musi być punkt zero?

medoc11

Ten film jest delikatnie mówiąc DZIWNY i oglądając go z minuty na minute coraz mniej rozumiałem ale końcówka to załatwiła. Jest mnie więcej tak główny bohater który był wszystkimi stworzył wechikuł czasu i go użył. Jak się zorientował że zrobił gafę to chciał ją naprawić i stworzył superagencję która miała takie numery utemperować. Przez to że przeszłość zaczęła fiksować pojawił się bąbiarz czyli zła wersja naszego bohatera i ten dobry chcąc go powstrzymać coraz bardziej popadał w obłęd. On chciał żyć i przy okazji powstrzymać bąbiarza i jak był przy starcu który mu uświadomił że jak go zabije to nic się nie zmieni MÓGŁ zabić sam siebie i wtedy prawdopodobnie pętla by się zamknęła ale tego nie zrobił bo chciał dalej żyć!!!

Dariuszf

widzę że chyba po pijaku oglądaliśmy co? gdzie on stworzył wehikuł? przeta on był tylko agentem ahahahaha, nie wiem co ćpałeś ale niezły scenariusz sobie wymyśliłeś, podaj tytuł gdzie to widziałes xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones