PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656595}

Przeznaczenie

Predestination
7,1 73 852
oceny
7,1 10 1 73852
6,2 12
ocen krytyków
Przeznaczenie
powrót do forum filmu Przeznaczenie

Dlaczego agennt nie zabija niemowlaka i w ten sposób nie przerywa pętli ?
W jaki sposób to on stał sie syczącym bombiarzem ?
Główny bohater jest zboczeńcem bo śpi sam ze sobą w dodatku będąc własnym dzieckim/rodzicem, totalne paranoja seksualna.

ocenił(a) film na 6
ataman76

Właśnie też mnie uderzyło to, że śpi sam ze sobą oraz wiedząc ile krzywd wyrządzi samemu/samej sobie powtarza wszystko to co pamięta, nawet słowa te same. W głównym bohaterze istniało silne poczucie krzywdy, zwłaszcza moment rozstania i słowa "wrócę za chwilę", ale samemu robi DOKŁADNIE TO SAMO nawet wypowiada dokładnie te same słowa, tak jakby nagle stracił całą pamięć. Rozumiem, że tak wymagał scenariusz ale według mnie te zachowanie było całkowicie sprzeczne z ludzką psychologią. Czy pamiętając całą swoją historię bohater nie planowałby czegoś zmienić? Nie był przecież jeszcze w organizacji, żadne zasady go nie obowiązywały, skoro już tak bardzo chciał spać sam ze sobą to czy chociaż nie wybrałby się tego samego wieczora do tego samego parku usiąść na tej samej ławeczce? To możliwe byłoby tylko gdyby wymazać mu pamięć, brakowało mi jakiejś sceny gdy bohater w skórze Ethana po transporcie czasowym z młodszym sobą wymazuje mu część pamięci(niczym z Men in Black) ponieważ w innym wypadku zachowując pamięć mamy 100% pewność, że będzie chciał zmienić to co pamięta.

kozas15

tam było powiedziane że był przekonany że chce z nią zostać (jak miał odejść) ale przeznaczenie zrobiło jak zrobiło - NOOOO WŁAŚNIE, fajnie fajnie, ale znając skutki bzykanka, mógłby się do tej chwilii chociaż powstrzymać z takimi działaniami. Ja nie znająć przyszłości uważam podczas seksu, a co dopiero on z takim zrąbanym życiem prosto mówiąc. Pozdrawiam :) A i matka i córka były z tej samej linii czasowej, nie da się urodzić siebie tak czy siak.

kozas15

Obowiązywały go zasady, co wyjaśnił sam sobie po pierwszym wspólnym skoku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones