PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656595}

Przeznaczenie

Predestination
7,1 73 950
ocen
7,1 10 1 73950
6,2 12
ocen krytyków
Przeznaczenie
powrót do forum filmu Przeznaczenie
cameronpoe

???????????????????to co ty ogladasz???????????????????yyrek kosmiczna nominacja??????????gulczas jak myslisz??????????? jesli takie filmy tego typu sa dal ciebie idalne to współczuje:D

wiliamfox

Daj spokój, w ocenach ma tylko 1 lub 10. Widać od razu – kiepski troll.

Woooo

Wróć lepiej do podstawówki lub ją po prostu skończ bo widać, że nie nauczyli cię niczego na biologii, bo trolle to tylko wytwór wyobraźni, a z pewnością masz ją wybujałą.

cameronpoe

Troll internetowy to nie jednostka biologiczna, tylko paskudna kreatura.

Woooo

Być może w Twoich snach ...to się zgodzę :)

cameronpoe

Jeszcze tylko wywal język...

Woooo

odpusciłem sobie
:)szkoda tracic czas.:)

wiliamfox

Całe szczęście nie widziałem tych filmów co wymieniłeś. Nie wiem skąd Ci to do głowy przyszło, że je oglądałem, przecież ich nie oceniałem, ale zapewne gdybym je jakimś cudem obejrzał i rzeczywiście okazałyby się tak słabe to z pewnością dostałyby ode mnie po ocenie - 1, bo filmy, które na taką ocenę zasługują to ją otrzymują (pośrednich filmów po prostu nie oceniam, bo trzeba by było dużo czasu na tym stracić, no a jak film jest świetny to zasługuje na dychę!)

ocenił(a) film na 8
cameronpoe

Burak

lelouch90

...jest smaczny i zdrowy :-p

wiliamfox

Przez takich trolli oceny filmów są nie adekwatne.

ocenił(a) film na 8
cameronpoe

Może Niemcy nie błyszczą twórczością, ale ci co Ciebie stworzyli musieli mieszkać na cygańskim osiedlu.

ocenił(a) film na 7
ESOX666

a ja lubie s-f i żaden troll mnie nie zniechęci...

grzechuhtc

...ja też lubię filmy z gatunku nauki i fikcji, ale ciężko jest ten film Przeznaczenie zaliczyć do tego gatunku - prędzej podpisałbym go jako:
zanudzająco-głupkowaty.

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

powiesc wg ktorej nakrecono ten film to moim zdaniem klasyka gatunku ftrollu... PROSZE WIECEJ NIE KARMIC TROLLA!!!

sobanek

Nie wiem co Wy ciągle z tymi baśniowymi trolami, skoro niby to Waszym zdaniem si-fy...

ESOX666

Ten kto jest słaby psychicznie i niedorozwinięty umysłowo zawsze będzie się próbował odnaleźć w normalnym świecie poprzez obrażanie innych i rzucanie wyzwisk :(

ocenił(a) film na 8
cameronpoe

Dlatego musisz sobie jakoś radzić w tym świecie, mimo tych dolegliwości, bądź dobrej myśli na świecie żyje dużo osób z niedorozwojem, tak jak Ty. Choć ten kto ocenia filmy, lub cokolwiek tylko na 1 i 10, musi, poza niedorozwojem, być dodatkowo z osiedla cygańskiego.

ESOX666

Zastanów się lepiej nad swoim życiem i tym co piszesz, bo z takim nastawieniem daleko nie zajdziesz niestety :(

cameronpoe

Masz racje Twoje oceny: Pani Doubtfire 10/10, Dziewięć miesięcy 10/10 i RV: Szalone wakacje na kółkach 10/10 przekonały mnie żeby zawierzyć Twojej ocenie i filmowej wrażliwość... znaFco kina.

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

Twoja negatywna ocena będzie dla wielu dużą zachętą dla obejrzenia tego filmu.

cameronpoe

Trzymaj się kina familijnego stary.Po co oglądasz inne gatunki?Zapuść sobie "Hooka",albo "Dziewięć miesięcy".Zaparz sobie rumianek,załóż papucie,usiądź wygodnie na kanapie,odchyl się w lewo i wypuść nadmiar gazów.Potem możesz oglądnąć "Szalone wakacje na kółkach" i
"Ciocia Tola i wujek Wiesiek robią zakupy",czy coś w ten deseń.Tak jak lubisz.

llama777

Lubię kino science-fiction i jest to mój ulubiony gatunek, ale ten film do nich zdecydowanie nie należy! ...a tak jak napisałem wcześniej:
"Ten kto jest słaby psychicznie i niedorozwinięty umysłowo zawsze będzie się próbował odnaleźć w normalnym świecie poprzez obrażanie innych i rzucanie wyzwisk"!

ocenił(a) film na 8
cameronpoe

Nie ? W takim razie co to za gatunek filmowy ? Czyżby producenci i recenzenci popełnili błąd w określeniu gatunku tego filmu ? Nie, to Ty piszesz głupoty.

cameronpoe

Czy możesz z łaski swojej wymienić te "wyzwiska" którymi cię obrzuciłem?Nie potrafisz przeczytać prostego postu,a próbujesz oglądać filmy
science-fiction.Tak jak napisałem wcześniej "Trzymaj się kina familijnego stary".

llama777

Jeżeli chcesz coś w życiu osiągnąć pozytywnego to podpowiem Ci - nie nakazuj drugiej osobie co ma robić, co ma lubić, co ma oglądać i czy ma "wypuszczać gazy". Asertywność jest cechą dobrego człowieka. A tak na marginesie to nie kino "familijne" tylko rodzinne jak już, no chyba że piszesz na zagranicznym forum.

ocenił(a) film na 8
llama777

llama777 to Ci się udało hahaha :D

ocenił(a) film na 5
cameronpoe

No to "wespół - w zespół" wzmogliście mi apetyt na ten film :)

cameronpoe

Zachęciłeś mnie do obejrzenia. Moi kumple też będą oglądać.

karman_fw

Dziękuję, że odpisałeś - dzięki temu temat, który założyłem powędrował na samą górę i będzie dalej odstraszał przed obejrzeniem tego badziewia jeszcze więcej osób, bo rzadko komu chce się zagłębiać w tematy ;)

cameronpoe

Dziękuję, że odpisałeś - to co piszesz jest prawdą w przypadku bezmyślnych osób. Ich postępowanie jest mi obojętne ;)
Moi kumple stwierdzili, że ich kumple nie mieli zamiaru, ale też będą oglądać film.

P.S. Nie dziękuj za promocję filmu poprzez podbijanie tematu

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

tczleczku prymitywny takie podpuchy już nie dzialaja jak chcesz odstraszyć to najpierw za nauke się weź zebys umial sensownie się wypowiedzieć następnie podaj zanizona ocene (np. 5 i uargumentuj to jak na inteligentnego człowieka przystalo a nie jak na niedorozwoja żeby to wygladalo rzeczywiscie) no i zaloz normalne konto żeby nabrać ludzi.
I wiedz ze inteligentny człowiek nie wyrabia oceny po jednej opinii a już na pewno nie opinii trolla (dającego 1 czy 2 czy nawet 3 punkty za wysokobudżetowy film za który jest srednia powyżej 7)

ocenił(a) film na 7
grzechuhtc

a film wlasnie obejrzałem i mogę mu dac 7/10 mimo ze ciekawila historia do końca to zabrakło czegos z czego wyszedł tylko przyzwoity film nic więcej, no i jakość nagrania (obraz) bardzo dobra, naturalny obraz.

grzechuhtc

...a gdzie Ty w nim widzisz wysokobudżetowy film?????? Przez cały film tylko gadają bez sensu o niczym!!!! Efektów specjalnych i tego co czyni z niego niby gatunkiem science-fiction jest tak mało, że zmieściło się to wszystko w zwiastunie, który wydaje się być ciekawy i zachęcający, ale film niestety taki nie jest, więc dlatego go NIE POLECAM!!!

cameronpoe

Rozumiem że Ci się nie spodobało albo nie rozumiesz ale gatunek Sci-Fiction tworzą właśnie takie zagmatwane historie, paradoksy a nie efekty specjalne, bo te można przypisać równie dobrze do filmu historycznego ;/

Lailonn

Rozumiem bardzo dobrze i dlatego np. "Memento" jest jednym z najlepszych filmów tego typu, tak jak i "Efekt motyla", ...a nie takie twórcze DZIADOSTWO niemieckich reżyserów, którzy jak na razie swoją twórczością odstraszają, zamiast straszyć ;)

cameronpoe

Po pierwsze tutaj mamy pierwszy od wielu, wielu lat oryginalny pomysł na podróże w czasie. Paradoks zmiany płci i spłodzenia samego siebie jest wręcz genialny w swym pokręceniu.

Podobnie skomplikować próbowano w Incepcji gdzie pokazują wizję snu gdzie się śni o śnie. Tam tylko dodano masę fajerwerków aby było holywoodzko.

Oba filmy spotkały się z gigantyczną ilością reakcji "Ale o co chodziło?!"

ocenił(a) film na 8
cameronpoe

Efekty specjalne czynią film gatunkiem sci-fi ? słaba napinka leszczu...

Noizebeat

Nie, nie czynią, a jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się lepiej nie wtrącaj.

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

Przeanalizowalem ten film i ludzie o ograniczonym iq go nawet nie zrozumieją co może tlumaczyc twoja ocene jesli to nie podpdpucha. I te twoje argumenty rodem z podstawówki potwierdzają moje przypuszczalnia. No bo jak efekty = sf to ja nie mam pytań. To taka moda zeby przyciągnąć masy które dadza dużo $$$ bo pojda na efekty mimo ze reszta lezy.

grzechuhtc

Niestety nie zabłysnąłeś swoim rozumowaniem i tokiem myślowym, bo nawet nie jesteś blisko prawdy.
Ja też mogę się z Tobą pobawić w "zgaduj-zgadula" i zacząć Ciebie opisywać...
...a więc przypuszczam, że nie ukończyłeś jeszcze podstawówki skoro nie umiesz poprawnie pisać
lub lubisz "utopić smutki w kieliszku wódki"? ;-)

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

no no chcesz być fajny ale przy 1 za ten film nie mamy o czym dyskutować, mojej siostry 9 letnia corka wiecej zalapala bo kolo 4 dala. A jako ze im prostszy i im wiecej bajerów i efektow tym wieksza punktacje daje wiec na tej podstawie wyciagalm ten jakze ciekawy wniosek ze Twoje IQ nie pozwala na jakas sensowna rozmowe.

grzechuhtc

To z Tobą drogie dziecko lub drogi AA nie idzie normalnie podyskutować, a takie bajki to możesz poopowiadać "Twojej siostry 9-letniej córce" (tak na marginesie to głębokie uznania współczucia) ...bez obrazy ;-)

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

nie tylko oceniasz jak zwykly niedorozwoj (albo Troll) ale tez twoja kultura na to wskazuje

ps. ja bym nie ogladal filmow jeśli mialbym je oceniac na 1/10 szkoda by mi było czasu

ale niedorozwoje w sumie maja inne podejście, ja i trolle

grzechuhtc

Ten kto jest słaby psychicznie i niedorozwinięty umysłowo zawsze będzie się próbował odnaleźć w normalnym świecie poprzez obrażanie innych i rzucanie wyzwisk :(

grzechuhtc

...ha ha, fajna jest ta 3-cia linijka co ją napisałeś tak na marginesie ;-)
...nieźle się ubawiłem czytając ją (to jak "potknięcie o własną nogę" lub "strzelenie samobója"), ale rozumiem że się znowu pomyliłeś - teraz widzisz, że lepiej jest pisać poprawnie, no nie ;-)
...bez obrazy, oczywiście ;-)

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

trollu do pracy bys poszedł a nie zerujesz na rodzicach i tylko przy kompie siedzisz i trollujesz na forach... nie będę dyskutowal z Toba bo z dnem się do d... rozmawia gdyż zadnych argumentow dno nie przedstawia tylko agresja w takim osobniku wzrasta

UWAGA MOZE BYC SPOILER!!!
a tak wracając do tematu filmu ciekawie i nowocześnie rozwiązali to przenoszenie w czasie, mogli by na podobnej podstawie zrobić serial sf w którym wydarzenia toczyly by się w przeszlosci - przyszłości na ziemi bo mało tego typu filmow, a gwiezdne wrota to calkiem inna tematyka (kosmiczna)

grzechuhtc

Widzę, że zabolały Cię moje słowa, że się tak mścisz oraz tylko same obraźliwe słowa i głupoty wypisujesz :(
Nie bierz znów tego do siebie, ale chyba jesteś słaby umysłowo skoro nie potrafisz na spokojnie przyjąć słowa krytyki i powiem Ci, że kiepski z Ciebie jest nawet zgadywacz, więc odpuść sobie dalsze swoje zgadywanki!
Uwierz mi, że nie czuję do Ciebie agresji (nie jestem takim człowiekiem) i nie chodzi mi o to, żeby Ciebie zdenerwować, więc wyluzuj :)

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

Nic mnie nie zabolało po prostu co to ma być? 1 za film i rozmowa jak z upośledzonym i jeszcze nie na temat, trolling mnie denerwuje.

co Ty bierzesz i warto by było o filmie dyskutowac...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones