PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656595}

Przeznaczenie

Predestination
7,1 73 950
ocen
7,1 10 1 73950
6,2 12
ocen krytyków
Przeznaczenie
powrót do forum filmu Przeznaczenie

Jeżeli podróże w czasie byłyby możliwe to:
a) zmiana przeszłości byłaby możliwa
b) zmiana przeszłości byłaby niemożliwa

Przeznaczenie dzieje się oczywiście w rzeczywistości B. Dla porównania - Efekt motyla dzieje się w rzeczywistości A i jak jest to wyraźnie tam powiedziane - małe zmiany mają wielkie konsekwencje, więc Przeznaczenie nie mogłoby się dziać w A, bo widać wyraźnie, że zawsze dzieje się to samo bez ŻADNYCH zmian. Jest to pętla, która nigdy się nie zaczęła i nigdy nie skończy. "Jako jedyny nie masz przodków, zostałeś nam dany przez paradoks przeznaczenia."

ocenił(a) film na 7
Cash

Dobrze że przeznaczenie zesłało nam na filmweb takiego geniusza, który jako jedyny wszystko "załapuje" i nam wyjaśnia, dzięki swojemu monopolowi na rację. Uff, co za ulga. Jesteś już w MENSIE, czy nie masz czasu na takie pierdoły, bo wykonujesz bardzo skomplikowane misje dla NASA bystrzaku?

ocenił(a) film na 8
GABRIEL_san

Może i zabrzmiało to pretensjonalnie, ale powiedz mi proszę czy gdzieś się pomyliłem ?

ocenił(a) film na 7
Cash

Nie napisałem że się mylisz. Zgadzam się z tym co napisałeś, choć to nic innego tylko proste do wyciągnięcia wnioski. Po prostu są takie dwie cechy ludzkie, których nie cierpię. Hipokryzja i protekcjonalność. Załapałeś się pod tą drugą na swoje nieszczęście. Tyle.

ocenił(a) film na 8
GABRIEL_san

Ci, którzy wyciągnęli takie wnioski widocznie są na tyle rozgarnięci, że nie muszę popisywać się tym przed społecznością filmwebu. Prawdę rzeczesz, podobne podejście mam do tego paradoksu, ale wywyższanie się na dzień dobry nie świadczy dobrze o człowieku.

ocenił(a) film na 8
Fajo

no dobra, ale gdzie ja sie wywyzszam ? widze, ze ludzie pisza glupoty, to napisalem, jak sam mowisz, prawde, nie widze w swojej wypowiedzi "o jaki jestem zajebisty, a wy jestescie debilami"

Cash

Czyli nie jesteś zajebisty?
Jestem rozczarowany...

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

jakze mi przykro

ocenił(a) film na 7
Cash

Nie zgodzę się z tym. Zakładasz, że w filmie jest gdzieś pierwsza linia czasowa. A jak widać, tam jest duże nawarstwienie linii czasowych. I cały film polega na tym, że zostało pokazane jak jedna z tych linii zostaje zmieniona. Zastrzelenie bombera na końcu, sugeruję, że jego następca (czyli strzelec) już nie będzie próbował tego zamachu (chyba, że znając stawkę, będzie zmierzał do konfrontacji i kalkulacji).

ocenił(a) film na 8
Dionizos13

Przeczytales w ogole co napisalem ? Czy sie pomyliles i to nie do mnie ?

ocenił(a) film na 7
Cash

Hmm to chyba miało być do innego wątku... Chyba miałem za dużo okien otwartych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones