PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97047}

Przybysz

The Stranger
5,6 112
ocen
5,6 10 1 112
Przybysz
powrót do forum filmu Przybysz

Porządny kawałek akcji

ocenił(a) film na 7

Do jakiegoś małego miasteczka na pustyni gdzieś w USA przyjeżdża na motorze tytułowa "obca" - seksowna kobieta ubrana w skórę (w filmie wyglądała dużo lepiej niż na plakacie!) i zaczyna zabijać kolejno ludzi z gangu motocyklowego. To jest to! Niektóre sceny mocno krwawe. Poza tym klimat i muzyka podoba nieco do "Desperado", szczególnie sceneria czyli pustynia. Ogólnie jest to jeden z lepszych filmów o gangach harleyowców jakie do tej pory widziałem.
Co ciekawe na początku filmu jako jeden z motocyklistów występuje Robert Winley - znany z "Terminatora 2", gdzie także zagrał harleyowca i dostał wpieprz od Arnolda. Tutaj podobnie został zmasakrowany przez tytułową dziewczynę i jęczał z bólu w podobny sposób :D Ten aktor chyba jest prawdziwym motocyklistą bo na takiego wygląda i chyba gra tylko takie role. Ponadto kilka razy w filmie pojawił się Danny Trejo - także jako jeden z bandziorów z gangu, ale nie mówił zbyt wiele - raczej wprowadzał swoje czyny w działanie ;)
Ogólnie polecam ten film. Moja ocena: 7/10. Duży plus za bardzo ładną aktorkę z głównej roli.

Axel

O tak, klimat, klimat i jeszcze raz klimat starego dobrego kina klasy B. Nie jest to jakiś wybitny film ale ogląda się go znakomicie, jak wiele filmów w tym stylu z tamtych czasów.
Co do Roberta Winleya to zagrał jeszcze motocyklistę w filmie "Stone Cold" z 1991 roku... rzeczywiście facet wyglądał jak typowy harleyowiec. Szukałem informacji na jego temat ale niewiele znalazłem...tylko kilka filmów z jego udziałem i to, że zmarł 21 października 2001 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones