PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30613}

Przygody Chipmanków

The Chipmunk Adventure
7,4 345
ocen
7,4 10 1 345
Przygody Chipmanków
powrót do forum filmu Przygody Chipmanków

Przyznam się szczerze bez bicia, nie jestem już dzieckiem, zbliżam się już do moich 18 urodzin, a jak wiadomo Alvin jest skierowany do młodszej widowni.
Jednak ostatnio dostałem czegoś w rodzaju szału na Alvina, było to spowodowane obejżeniem recenzji tego filmu wykonanej przez Nostalgia Critica i Nostalgia Chick.
NC i... NC mówią jaki ten film jest zły, gdy oglądałem tę recenzje nie byłem jakoś specjalnie zainteresowany Alvinem, widziałem jedynie 3 kinowe filmy oraz dawno dawno temu pare odcinków serialu z lat 80.
Postanowiłem że obejże ten film, bo lubie złe filmy, szybko go zdobyłem, ale jednak nie oglądnąłem.
Widziałem wiele razy recenzje NC i NC bardziej dzięki końcowej piosence która jest ZAJEBISTA!
W podobnym czasie wyszła również recenzja filmu z 2007 roku wykonana przez Blockbuster Bustera mniej więcej w tym samym czasie postanowiłem obejżeć jeszcze raz serial, zdobyłem większość odcinków, jednak nie obejżałem żadnego, w każdym razie po ich zdobyciu, bo w czasie gdy to piszę widziałem już ten film oraz pare odcinków serialu.
W każdym razie pare dni temu postanowiłem w końcu go obejżeć spodziewając się bardzo złego po tym filmie (obejżana przeze mnie recenzjja)
Tak więc obejżałem i zaskoczył mnie, film jest świetny, oczywiście jest dziecinny, ale to w końcu tie in do serialu dla młodszych widzów więc nie można się spodziewać wiele.
Jest parę złych rzeczy ale tak jest w każdym filmie.
Soundtrack jest wręcz boski, najlepsze moim zdaniem piosenki (W kolejności od najlepszej) to Diamond Dolls, Girls of Rock N Roll, Gettin Lucky i może Wooly Bully.
Jak dotychczas słyszałem jedynie pare piosenek Alvina, moje ulubione to naturalnie Witch Doctor oraz Christmas Song.
Piosenek Chipettes (nie wiem jak nazywają się po polsku, wie ktoś?)
Film jest o wiele lepszy od filmów aktorskich o Alvinie.
Nienawidzę Alvina z filmów kinowych, jest irytującym dzieciakiem, w tym filmie i serialu nie jest ani trochę irytujący, nawet go lubię, ale i tak najlepsze postacie z całego uniwersum Alvina to Simon, Janette, Theodore i Brittany.
Tak więc jeżeli ktoś lubi Alvina, naprawdę mu polecam ten film, zwłaszcza jeżeli widział jedynie filmy aktorskie i chciałby jakoś zacząć oglądać serial to polecam mu ten film na początek.
Ode mnie 8/10

A tutaj daję linki do recenzji (po angielsku)

Nostalgia Critic i Nostalgia Chick - Chipmunk Adventure
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/team-nchick/nostalgia-chick/35066-th e-chipmunk-adventure

Blockbuster Buster - Alvin and the Chipmunks
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/teamt/blockbuster-buster/blockbuster -buster/34847-alvin-a-the-chipmunks

ocenił(a) film na 8
Jacob Voorhees

LOL jak na nostalgie, i nostalgie... ta recenzja wcale nie była taka straszna - wręcz przeciwnie, była śmieszna i tylko komentarze dotyczące lotu balonem, oraz tańczących węży wydały mi się żałosne :)) A prześmiewcza piosenka na końcu, genialna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones