PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30613}

Przygody Chipmanków

The Chipmunk Adventure
7,4 345
ocen
7,4 10 1 345
Przygody Chipmanków
powrót do forum filmu Przygody Chipmanków
pablossoyos

torrenty, youtube, ebay ;-)

ocenił(a) film na 10
Lord_Alvin

wbrew pozorom nie jest to takie proste by znaleźć to w polskiej wersji językowej lub pasujące napisy. Szukałam, pobrałam bajkę z torrentów lecz napisy nie pasowały.

ocenił(a) film na 10
pablossoyos

Z wielką chęcią odkupię od kogoś bajkę na VHS lub dvd (widziałam na ebay'u angielską wersję na dvd, niestety polskiej nie ma;( )

madzas

Nikłe szanse, że odnajdziesz to w polskiej wersji, zresztą szkoda zachodu bo polska wersja wyszła z lektorem, a przy tak oryginalnej bajce lektor psuje wszystko...

ocenił(a) film na 8
madzas

Ja posiadam oryginalną kasetę z tą bajką ;) Jest to wersja z lektorem, jakość jest jaka jest (taśma z wypożyczalni)
Jak będę miał troszkę czasu to zgram ją na komputer i udostępnię :D
wątpię, że wydali kiedyś inna wersje niż lektorką w Polsce.

ocenił(a) film na 10
mtek9

będę Ci najbardziej na świecie wdzięczna i czekam z niecierpliwością;)

ocenił(a) film na 8
madzas

Dziś się z tą taśmą pobawię i przy okazji sobie przypomnę tą bajkę :D
Tylko tak jak mówiłem jakość może troszkę pozostawiać do życzenia - pamiętam, ze w takim stanie już była jak ją kupiłem z wypożyczalni, ale może tragedii nie będzie :)

ocenił(a) film na 10
mtek9

Najważniejsze,że będzie. Już nie mogę się doczekać.

mtek9

Podasz linka bo szukałem na gryzoniu i nie ma , na torrent.org też:( .I tak w ogóle to z góry dzienki i pozdrawiam.

mtek9

Czy ty ze swojej łaski mógłbyś mi odpisać przecież logowałeś się wczoraj( 11.07) ja myślę ,że ty ściemniasz i nie masz kasety z tą bajką.

ocenił(a) film na 8
D1999

Z łaski swojej mógłbym... Posiadam tą kasetę i milion innych spraw na głowie. Film zgrałem lecz od około 3/4 filmu są słyszalne przeskoki w dzwięku, więc muszę jeszcze raz zgrać końcówkę tej bajki a teraz na to po prostu nie mam czasu. Cierpliwości w najbliższym czasie gdzieś ją udostępnię.

mtek9

Spoko ,ale mogłeś wcześniej napisać o tych przeskokach w dźwięku ,no i dlatego że nie napisałeś dziwiłem się ,że niby
miałeś zgrać 13.06 ,a tu tyle czasu i nic.

ocenił(a) film na 10
D1999

buuu:( zapomniałes o nas

ocenił(a) film na 10
mtek9

Czekamy z niecierpliwością;) Już nie mogę się doczekać. Dziękuje,że poświęcasz na to swój czas

ocenił(a) film na 10
mtek9

Hejo,

I jak tam idzie zgrywanie bajki?:)

ocenił(a) film na 10
mtek9

O, ja też byłabym wdzięczna ;) Cały czas mi ta bajka po głowie chodzi

ocenił(a) film na 10
pablossoyos

Lipa, nie ma jej nigdzie na torrentach...


Pamięta ktoś do jakich krajów polecieli Alvin i reszta? :D

ocenił(a) film na 10
pablossoyos

Mam!!! Wersja z lektorem jest na cda! Wpiszcie: Przygody Chipmankow / The Chipmunk Adventure

Wpadajcie też do mnie na stronę o podróżowaniu :) niebianskie-podroze.pl :)))

pablossoyos

Ta wersja z lektorem, wrzucona na cda jest łagodnie mówiąc fatalna.

UWAGA OGŁOSZENIE!

Zakupię/odpłatnie pożyczę wersję bajki z polskim dubbingiem. Jeżeli ktoś jest w posiadaniu oryginalnej kasety, proszę niech da znać.

szczyt92

prawie 2 lata później. podbijam.

szczyt92

dalej aktualne, płacę 100zł za wersję z polskim dubbingiem.

szczyt92

dalej aktualne, 200zł za film, za pomoc w innej postaci, również chętnie się odwdzięczę finansowo

szczyt92

Nie wiem, czy nadal tego poszukujesz, ale w formie online znalazłem ten film na cda, bez opcji premium.

ratmsoad

To jest wersja z lektorem.
Dalej szukam wersji dubbingowanej, która najprawdopodobniej istnieje tylko i wyłącznie jeżeli ktoś ma ją nagraną na VHS.
Przy okazji mogę podbić do 250zł. W końcu minęły już 2 lata ;(

ratmsoad

Cały czas mam nadzieję, że kiedyś znajdę tę wersję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones