PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 846
ocen
7,3 10 1 96846
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

Witam. Przejrzałem całe forum filmu i nie znalazłem takiego pytania, a tym bardzie odpowiedzi. Jak myślicie, którą kobietę Franz ma na myśli, mówiąc "Chciałbym żeby taka jedna mnie kochała", w scenie w której zabija Sawczuka. Milenę (żonę), Andżelę czy Nadię. Mi się wydaje, że chodzi o Andżelę, ale w sumie nie wiem. Jakie jest, Wasze zdanie??:)

ocenił(a) film na 9
kemerp

Mnie się wydaje że chodzi o Nadię, bo o Angeli już chyba zapomniał.. a przynajmniej się starał.

kemerp

Napewno nie chodzi o Nadię. Moim zdaniem o Angele. Przecież przez cały fil przewija się ten motyw w tle . Franz milczy zagadadywany na jej temat. Każdy facet zrozumie to przesłanie.

ocenił(a) film na 7
kemerp

A może po prostu Franz szuka miłości? Taka jedna to chyba nikt konkretny po prostu ideał na który chciałby trafić każdy facet, Franz też.. Nie była nim ani Nadia ani Andżela ani Milena. Każda z tych 3 kobiet go przecież zawiodła. Co do Nadi to nawet nie sądzę że ją kochał.

ocenił(a) film na 7
Heatseeker

rację!
żadna Milena, Andżela czy Nadia!

ocenił(a) film na 7
kemerp

Chodziło o Andżelę.

ocenił(a) film na 9
kemerp

Andżela

ocenił(a) film na 8
kemerp

Myślę że Andżela:).

użytkownik usunięty
kemerp

Milena na pewno nie,to samo Nadia.
Mysle,ze chodzi o Andzele,sam Franz mowil ze sie w niej zakochal :/

ocenił(a) film na 8
kemerp

Jest kilka wskazówek, że chodzi o Angelę. Najważniejsza to chyba rozmowa w restauracji z Olem - w I części Psów.

ocenił(a) film na 10
kemerp

chodzi o a Andzele moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones