PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 845
ocen
7,3 10 1 96845
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

Nieporozumienie i tyle w tym temacie ;P

ocenił(a) film na 9
_lilka_

bardzo proszę o uzasadnienie

użytkownik usunięty
Znawca kina

Pozwólcie jej mówic. Znudzi jej się. Nie bójcie się ja lubię wrogów. Jestem w końcu zwolennikiem mjr Kellera. Pisz dalej kinomaniaczko. Możesz do mnie.

ocenił(a) film na 9
_lilka_

jeśli piszesz,że film jest nieporozumieniem i nie potrafisz tego uzasadnić to tylko się ośmieszasz.

użytkownik usunięty
Znawca kina

Pozwólcie jej mówic. Znudzi jej się. Nie bójcie się ja lubię wrogów. Jestem w końcu zwolennikiem mjr Kellera. Pisz dalej kinomaniaczko. Możesz do mnie.

ocenił(a) film na 6
_lilka_

Podbijam. Proszę o argumenty.

RAC_79

Po prostu nie podobał mi się i tyle. Jeszcze chcecie coś wiedzieć ?

ocenił(a) film na 6
_lilka_

Tak.Dalej czekam na argumenty albo usuń temat,bo zaniżasz i tak jego niski poziom merytoryczny. Proste

RAC_79

Ja nie muszę się tobie tłumaczyć.

ocenił(a) film na 6
_lilka_

Czyli jak myślałem,brak argumentów :) Smutne,że nawet nie wiesz co Ci się w filmie nie podobało.

RAC_79

Ja wiem co mi się w filmie nie podobało. i nie muszę ci się spowiadać :)

ocenił(a) film na 6
_lilka_

Chyba nie rozumiesz do jakich celów służy ten portal :) To nie spowiedź,a dyskusja lecz skoro cię to przerasta... bywa

RAC_79

Ten portal służy do oceniania filmów. Więc chyba ja oceniłam ten film jako NIEPOROZUMIENIE :)

ocenił(a) film na 6
_lilka_

Gdybyśmy tylko oceniali zniszczylibyśmy piękno filmów.

Czekam na argumenty dlaczego nieporozumienie,a jak nie wiesz to po prostu napisz.

użytkownik usunięty
RAC_79

Nie ma żadnych złudzeń. Psy 3 nie powstaną. Pasikowski podjął już decyzje. Po Kuklińskim inny temat niż Psy 3. Mam sprawdzone informacje. Nie powstanie także Reich 2 i Demony wojny według Goi 2.

użytkownik usunięty
RAC_79

Pozwólcie jej mówic. Znudzi jej się. Nie bójcie się ja lubię wrogów. Jestem w końcu zwolennikiem mjr Kellera. Pisz dalej kinomaniaczko. Możesz do mnie.

użytkownik usunięty
RAC_79

Pozwólcie jej mówic. Znudzi jej się. Nie bójcie się ja lubię wrogów. Jestem w końcu zwolennikiem mjr Kellera. Pisz dalej kinomaniaczko. Możesz do mnie.

użytkownik usunięty
_lilka_

Czemu milczysz jak się boisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones