PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 870
ocen
7,3 10 1 96870
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

6/10

ocenił(a) film na 6

Niezly ale 1 czesc lepsza.Tak sie dzieje w filmie ze oryginaly sa najlepsze(choc oczywiscie sa wyjatki)

użytkownik usunięty
kamdek

Powiem Ci, że pierwsza częśc lepsza, zgadzam się, ale tak jakoś lepiej ogląda się i wraca mi do drugiej czasami, bo bardziej czuc w niej dzisiejsze czasy, ale jeśli chodzi o warsztat filmowy to pierwsza częśc zdecydowanie lepsza - aktorstwo (Kozłowski, Szymków, Linda, Kondrat, Jaskółka, Pazura, Gajos), muzyka (Michał Lorenc), zdjęcia (Paweł Edelman) i świetny montaż (Wanda Zeman). Scenariusz Pasikowski do filmu rozpisał genialnie. Rewelacja.

ocenił(a) film na 8
kamdek

Tak. Pierwsza część lepsza ale obsada aktorska bardziej mi pasuje w części II.

użytkownik usunięty
jagoda49

No może masz rację w pierwszej części może lepiej powinna zagrać Agnieszka Jaskółka, Magdalena Dandurian w ,,Psach II. Ostatnia krew'' jako Nadia o wiele lepsza, naturalniej zagrała. Sam Linda chyba w drugiej części momentami lepiej gra, bo nabrał więcej doświadczenia. Grał przecież w takich filmach między ,,Psy'' a ,,Psy II. Ostatnia krew'' jak ,,Obcy musi fruwać'', ,,Miasto prywatne'', ,,Pamiętnik znaleziony w garbie'' i ,,Jańciowodnik''. Bogusław Linda świetny, ale Marek Kondrat w pierwszej części moim zdaniem rewelacyjny, podobnie jak Janusz Gajos, Maciej Kozłowski i Zbigniew Zapasiewicz. Cezary Pazura i Artur Żmijewski rewelacyjni w obu filmach. Teraz grają w badziewiach typu ,,Ojciec Mateusz'', co można obejrzeć, ale to już nie kinematografia, ale pierduły.

ocenił(a) film na 8

Nie wymieniles rosyjskich aktorow, a szkoda bo w drugiej czesci Psow sa swietni. Zwlaszcza Sawczuk to jedna z najlepiej zagranych postaci w filmach Pasikowskiego.

użytkownik usunięty
Szem

Chyba Chodziło Ci o film, bo aktor grający Sawczuka zagrał w jednym filmie - Psy 2. Ostatnia krew. W innych filmach Władysława Pasikowskiego nie wystąpił, chyba, że coś przeoczyłem. Nie wymieniłem, no jakoś pominąłem, skupiłem się na głównych rolach, to prawda, rosyjscy aktorzy wypadli naprawdę dobrze, dobrze zagrał także Lech Dyblik, Edward Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz. W filmie średnio pasował mi Jan Machulski, w piewrszej części też średnio pasował. Lepiej już w pierwszej części zagrał Ryszard Pietruski, ale to były małe role.

ocenił(a) film na 8

Chodziło mi o ogół, całą galerię osobowości którą Pasikowski stworzył we wszystkich swoich filmach. Sawczuk to jedna z moich ulubionych postaci. A aktor miał zagrać w Jacku Strongu, ale niestety odmówił, podobnie jak wielu innych Rosjan.

użytkownik usunięty
Szem

A to szkoda, że aktor grający Sawczuka nie zagrał w ,,Jack Strong''. Wtdey film może byłby troszkę lepszy. Tak, ,,Jack Strong'' mimo dobrej obsady wypadł trochę baldo, ale to wciąż dobre kino Pasikowskiego. Mam nadzieję, że kolejny film Pasikowskiego będzie o niebo lepszy i to tylko wypadek przy pracy. ,,Jack Strong'' nie był najgorszy, ma swoje atuty, ale brakowało w filmie trochę przekleństw, sceny jakieś z kobietami atrakcyjnymi, może trochę, odrobinę żywszej akcji. Te pływanie jachtem jakoś przypominało mi ,,Reich'', a powtórek nie lubię. Była scena w ,,Jack Strong'', że stał samochód na deszczu. Uważam, że była żywcem zabrana z filmu ,,Kroll'', a nie o to w kinematografii chodzi, aby powtarzać udane sceny, a tworzyć nowe, lepsze, piękniejsze sceny. Nie wydaje mi się, aby pasikowski się starzał, brakowało mu pomysłów, ale może podsunął mu ktoś takie tricki, aby powtórzyć sukces i to się udało - ,,Jack Strong'' zdobył wielką frekwencję w kinach - razem 1.393,309 widzów w całej Polsce. To rewelacyjny wynik.

użytkownik usunięty

,,Jack Strong'' ma sceny, które utkwiły mi w pamięci, ,,Pokłosie'' ma więcej takich scen, ale oba filmy są gorsze zdecydowanie od ,,Kroll'', ,,Psy'', ,,Psy 2. Ostatnia krew'', ,,Reich'' i ,,Demony wojny według Goi''. Lepszy jest też pierwszy sezon serialu ,,Glina''. ,,Jack Strong'', ,,Pokłosie'' są na poziomie drugiego sezonu serialu ,,Glina'', ,,Słodko-gorzki'' i ,,Operacja Samum''. ,,Pokłosie'' ma najlepsze zdjęcia ze wszystkich filmów Władysława Pasikowskiego. Paweł Edelman to mistrz kamery, zdecydowanie podoba mi się jako autor zdjęć do ,,Demony wojny według Goi'', ,,Psy'', ,,Kroll'', ,,Pokłosie'' i ,,Lech Wałęsa. Człowiek nadziei''. Dobrze zrealizował także zdjęcia do ,,Psy 2. Ostatnia krew'', ,,Słodko-gorzki'', ,,Operacja Samum'', ,,Reich'' i ,,Pan Tadeusz''.

ocenił(a) film na 10
kamdek

6/10 ? chyba kpisz

ocenił(a) film na 10
NickError

tak 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones