PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 806
ocen
7,3 10 1 96806
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

Jakie są wasze ulubione cytaty z tego filmu ????

użytkownik usunięty
Dorek_2

"wyrwałem chwasta", "a jesli Boga nie ma,to co z ciebie za szatan" i "a z taką twarzą to kim on moze byc?Tajem?"

1. Co ty mi pi******** za uszami
2. A kto k**** tyle lat faktury trzyma?
3. No zróbcie coś z tym k****
4. Nie chce mi się z tobą gadać
5. No i na co ci to chłopie?

ocenił(a) film na 5
skorpionica92_2

to nie są cytaty z drugiej części;)

skorpionica92_2

co smiesznego jest w 1, 3, 5?????

ocenił(a) film na 9

Sawczuk: Krótko, kto cię kupił?
Franz: Ja też myślę, że każdy ma swoją cenę...
Sawczuk: A jaka jest twoja?
Franz: Chciałbym, żeby taka jedna mnie kochała...

ocenił(a) film na 9
Rafik_4

no to bylo zajebiste

ocenił(a) film na 10
Dorek_2

1.Trudno zrozumiec,ze kobieta to tez zwierze.Takie samo jak corka psa.Suka...
2.Wiesz kto to jest?,Nadia - pluszowa.
3.Litra wyborowej i ogorki.
4.Nie poznajesz mnie?,Axl Rose.
No,chyba tyle.Wiecej jest w Psach1.Pozdrawiam.

Dorek_2

...to żal mi się zrobiło no to mówię pójdziesz ze mną tu nie daleko do Ryśka, Rysiek ma melinę, całkiem niedrogo bierze, śledzia można tam kupić i szarme... wyrwałem chwasta

A jeden taki Ziemba Karol to się kur** wszędzie chwalił, że się kur** niczego nie boi... jak to Karolku niczego się nie boisz, bo ja w boga wierzę, a papierza. To on mówi, że jakby go na długość ręki dopuścili to by zaje***... wyrwałem chwasta

ocenił(a) film na 8
Dorek_2

Jezu... a co z takimi kalsykami jak:

"Co ty wiesz o zabijaniu? Ty stara Dupa jesteś"

albo:

- Chyba nie chcesz nie chcesz go zabić?
- Kto tu mówi o zabijaniu? Zakopiemy go żywcem...

- Frantz, kurwa!
- Co, kurwa?

:)... ( gdybym "ocenzurował" wypowiedzi straciłyby one swoją magię.... x])

ocenił(a) film na 8
Melkor

"Okej, najadłam się, teraz możesz mnie przelecieć"
"Sobczyj, co w tam po nocach palicie? -Ja? Radomskie! Ale jak pan woli, to Franz ma kamele"

I The Best Song:

"Na drzwiach ponieeeśli! Go do cywila! Naprzeeciw czoołgom! Naprzeciw Tankooom! JAAANEEEK WIŚŚNIEEEWSKII PAAAAADŁŁŁŁ!!!"

ocenił(a) film na 7
Szem

Ech, znowu to samo.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ballada_o_Janku_Wi%C5%9Bniewskim [pl.wikipedia.org/wiki/B...]
Kapitan Stopczyk, nie sobczyj.

ocenił(a) film na 10
Remiel

ten text,który tu ktos zamieścił to caly tezt ballady o janku wisniewskim???czy to tylko fragment???pozdro;)

użytkownik usunięty
Melkor

ten 1 cytat to nie jest z Psow 2 tylko z Kilera a te inne to chyba sam wymysliles Melzor???????????????????????? ?????HAHHAHAHA

ocenił(a) film na 5
Melkor

to nie są żadne klasyki. to wogóle nie są cytaty z filmu. ani z dwójki ani z jedynki.

ocenił(a) film na 8
Dorek_2

Jezu... a co z takimi kalsykami jak:

"Co ty wiesz o zabijaniu? Ty stara Dupa jesteś"

albo:

- Chyba nie chcesz nie chcesz go zabić?
- Kto tu mówi o zabijaniu? Zakopiemy go żywcem...

- Frantz, kurwa!
- Co, kurwa?

:)... ( gdybym "ocenzurował" wypowiedzi straciłyby one swoją magię.... x])

Melkor

"Co ty wiesz o zabijaniu? Ty stara Dupa jesteś" - to są dwa zdania i dwa cytaty, w dodatku pierwszy z dwójki a drugi z jedynki, i Franz nigdy nie wypowiada ich nigdy razem, i w ogóle dużo cytatów jest tu z jedynki, króre zresztą są lepsze.
""Obiceli mi kciuk, Franz co ja teraz zrobie - Bedziesz sobie walił lewą ręką"

użytkownik usunięty
GIT

nie no ja nie moge " na drzwiach poniesli go do cywila Janek Wisniewski padl" myj uszy albo nie cpaj moze jeszcze o 5:30 kiedy pobudka zagrala? Te cytaty to wygladaja jak Hymn w wykonaniu Edyty Gorniak

ocenił(a) film na 7
GIT

Nie ma takiego tekstu "co ty wiesz o zabijaniu". Jest "Nie mów mi nic o zabijaniu.. bo coś o tym wiem."

ocenił(a) film na 10
Remiel

Dokładnie Kolego....ludziska cały czas wkładają w usta Franza rzeczy których nie powiedział..wkurza mnie to...

Artee

to wszystko przez Kilera ;)

ocenił(a) film na 10
LoTvS

Ten tekst był jeszcze przed Kilerem

ocenił(a) film na 10
GIT

" bedziesz sie trzepał lewą ręką" kolego obejrzyj film jeszcze raz a najlepiej oba....i nie żadne " co ty wiesz o zabijaniu"!!!!!!!! ludzie no......w tych filmach nie ma takiego tekstu....

Dorek_2

Albo jak Franz uciekał tym pociągiem w kabinie maszynisty pod koniec. Franz zajęty strzelaniem do kolesi, odwraca się a ten maszynista go jeb! w łeb łopatą. Franz upada na podłoge, krew mu się leje z głowy i mówi :"Ty kurwa gupi jesteś, czy coo??"

rozwaliło mnie to :]

ocenił(a) film na 10
Dorek_2

Najlepsze bylo to jak franz wchodzi do pokoju hotelowego i chce zabic tego ruska. Ten mu proponuje pieniadze a on mowi "Ja tez mysle ze kazdy ma swoja cene" rusek-"a jakia jest twoja?" Franz- "chcialbym zeby taka jedna mnie... kochala" i pozniej jak go zabija "a jeśli boga nie ma to co z ciebie za szatan" i jak idzie zakrwawiony przez hol.

Dorek_2

Mi się podobają:

opowieść Wolfa o Jugosławii.

"Ty wiesz co się tam teraz dzieje. jak bym jej tu nie przywiózł to by jej implantowali płód owcy"
"Kiedyś przyprowadziliśmy jeńców do obozu. I tam na wartowni stała taka micha pełna oczu. I te oczy tak poukładane jak ostrygi. To ja się pytam komendanta po co to tu stoi. Ten mówi że jak rejestrują jeńców to tak stoi aby robiło wrażenie. A czy wam się te oczy nie psują? Nie codziennie mamy nowe.

Inne

"Ale mnie łeb. Mili ludzie tylko troche za dużo piją".
"Co ty kurwa jesteś ? Pierdolony amator dzieci. Coś ty jakie dzieci".
"Ty Franc ty się nie wpierdalaj między wódki a zakąskę bo coś powiem".

Dorek_2

Najbardziej zapadły mi w pamięćcytaty: "Co ja teraz zrobię bez prawego kciuka?!" "Będziesz się trzepał lewą ręką."
oraz "Reszta jest łatwa jak kobiety."

Dorek_2

Najbardziej zapadły mi w pamięćcytaty: "Co ja teraz zrobię bez prawego kciuka?!" "Będziesz się trzepał lewą ręką."
oraz "Reszta jest łatwa jak kobiety."

ocenił(a) film na 8
fajnadziewczynatoiza

Mnie najbardziej rozwalil moment jak Franz mowi do Wolffa:

"Nie zabilbym OSTATNIEGO przyjaciela"

Na to Wolf:

"Ja mysle, INNYCH juz zabiles"

:)))

Ogolnie film chyba bardziej podobal mi sie od pierwszej czesci.

Dorek_2

Stopczyk:Spokojnie panie majorze.
Franc:Spokojnie bo się pan zmęczy
Walenda:Bo mnie kurwa zdenerwował, uniosłem się. Jak na niego patrzę to zawsze mnie nerwy biorą. Przez całe życie się nie mogę jego pozbyć.
Franc:Mogę wstać czy będzie mnie pan bił?!
Walenda:Nie Stopczyk, gadaj z nim bo ja cierpliwości nie mam.
(...)
Walenda:Ja mu chyba jednak pierdolnę albo każę zrobić to chłopakom.
(...)
Walenda:Co tu gadać tu trzeba lać.
Franc:Z jakiej partii jest ten Sarzyński? NSDAP?
Stopczyk:Franc w co ty się teraz bawisz? W politykę?
Franc:Nie. bandytą mogę być, nie politykiem.
Stopczyk:Dlaczego nas wszystkich udupili a sekretarka zniknęła?
Franc:To akurat jest proste... Bo miała teczkę.
Stopczyk:Co chcesz powiedzieć, że w mojej firmie zamordowali mi sekreterkę a ja o tym nie wiem?!
Walenda:Co on pierdoli?! Kto ją miał zamordować jak nie my?!

czesio86

"Ja jestem nikim wyrywam tylko chwasty"
"Dlaczego?! Powiem Ci 'dlaczego' bo nie podobają mi się newsy w telewizji i wiesz, myślę, że to jest twoja wina"

czesio86

Nowy:Zabiliśmy 4 ludzi...kurwa! A ty rano wstajesz i golisz się normalnie. To ja chyba mogę zapalić, nie?!
Franc:Nie goliłem się.
Nowy:Aha i co mi jeszcze powiesz?! Zimno jest?!
Franc:Premia za utratę zdrowia. A tych 4 to ja zabiłem bo inaczej obcieliby ci ten durny łep. Więc nie mów mi, kurwa, nic o zabijaniu bo coś o tym wiem... Nie mów mi, kurwa, co jest doba a co złe. Zostaw to Sądowi Ostatecznemu. Będe w piekle i co?!(...) Nigdy nikomu nie rób krzywdy...zostaw to mnie.

czesio86

-Nowy,mam kłopoty z Nadią. Zakochała się w moim bracie.
-Dobra, co zrobisz?
-Chyba mu ją sprzedam...za 2 skrzynki whiskey

ocenił(a) film na 8
czesio86

1. "I co, nic pan nie powie?/W Ameryce mówiłem "pie... się sam", ale pan to robi co dziń, więc...";
2. "Nic. Nie mów mi k... nic o zabijaniu";
3. "Ja tylko kawior i szampan";
4. "Jestem przedstawicielem demokratycznej Rosji/Ja jestem nikim, ja tylko wyrywam chwasty";
5. "Nie ruszajcie go, bo was pozabijam!!!/ Tak? To pokaż, jak to zrobisz!";
6. "Nowy!/No, mówiłem, że nie wyciągnie 200!";
7. "Zamknij się albo sam prowadź!";
8. "Sawczuk cię nie zabiję-ja to zrobię!";
9. "Pamiętasz tego porucznika co bawił się granatem... Sawczuk wbił mu ten granta w usta i wyrwał zawleczkę... Z Sawczukiem nie ma żartów";
10. "Z jakiej partii jest ten Sarzyński? Z NSDAP?!"
Zupełnie podstawowy kanon... :)

ocenił(a) film na 10
Rodion_Raskolnikow

Tu 90% z Was powinna chyba jeszcze raz film obejrzeć, bo same błędy w tych Waszych cytatach.

ocenił(a) film na 10
Doomsday_Of_Kingpin

W 100% się z Tobą zgadzam....Ludzie cytujecie a tak naprawde myślicie że cytujecie..połowa się w ogóle nie zgadza...Polecam obejrzeć jeszcze raz i błagam niech nikt juz nie przytacza tekstu: "co ty wiesz o zabijaniu"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W Psach niczego takiego nie było!!!!!!!!!!!!!! Skracacie sobie droge. Franz w rozmowie z Nowym powiedział co innego:" Więc nie mów mi kurwa nic o zabijaniu, bo coś o tym wiem. Nie mów mi kurwa co jest dobre a co złe. Zostaw to sądowi ostatecznemu....." Wiec nie cytujcie jak nie wiecie co cytujecie i czy w ogóle cytujecie....!!!!!

ocenił(a) film na 8
czesio86

To dla mnie tez jeden z lepszych dialogow .." Ja mu zara pie-rdolne"...:D

ocenił(a) film na 10
Dorek_2

" ... tak żeby nie skłamać to przypierdoliłem tak z półkilowym młotkiem...<cisza> i wyrwałem chwasta..."

" Kurwa idioto, oddaj im tą kase, oni mi kciuka odjebali...!"

ocenił(a) film na 8
grucha_owoc

"No to ci mówię, to tak jak stałem, tak ją jebłem młotkiem, żeby nie skłamać, takim z półtorakilowym, no ze łba nie było co zbierać.
Wyrwałem chwasta."

użytkownik usunięty
Dorek_2

Mnie osobiście rozwala tekst Wolfa(Żmijewski:-)) w scenie kiedy wracają z imprezy u Rusków:
Nowy: Jezu... Ale mnie łeb. No mili ludzie tylko trochę za dużo piją
Wolf: Zamknij się(...) Usiadłbyś przynajmniej, a nie leżysz jak wydymana kurwa.
To tez było mocne:D

ocenił(a) film na 8

Haha no tak

ocenił(a) film na 10
Dorek_2

"Franz nie ma racji , Wy nie jestescie złe , Wy jestescie bezdennie głupie" :-)

ocenił(a) film na 7
Dorek_2

Mnie rozwaliło:
"Co Ty pedał jesteś?"
"Nie, kolega..."

No i reszta cytatów już wymienionych:) Ale film naprawdę mocny...

ocenił(a) film na 7
Lord_Of_Darkness

Dla mnie jest jednym z najlepszych tekstów drugiej częśc jest jak Nowy pyta Sawczuka o deklarację końcowego przeznaczenia a Wolf na to: Skąd ty go wziąłeś? Płynął rynsztokiem?
Franz: Nie... stał na skrzyżowaniu...

Kilinski

kto tu mówi o zabijaniu zakopiemy ich żywcem!!!!

ocenił(a) film na 10
Dorek_2

" nie mów mi kurwa co jest dobre a co złe,zostaw to sądowi ostatecznemu. Będę w piekle, i co tu jest tak duzo lepiej???? Waldziu....."

ocenił(a) film na 9
Artee

dostaje lopata w leb o kolejarza " Co ty kurwa glupi jestes czy co?!"

Peterson_B

"Rzuć tą łopatę, tylko nie we mnie" ;)

Dorek_2

1.FRANZ: No jak panie kierowniku wszystko gotowe? MASZYNISTA: Jasne panie kierowniku wszystko gra. FRANZ: To ruszaj pan. MASZYNISTA: To nie zaprzęg, zawiadowca musi... FRANZ: ruszaj tym dyliżansem kierowniku bo Ci łeb rozpieprzę w kawałki. :D
2. "Wołają jakiegoś barana, myślę, że chodzi im o Ciebie" Franz do Nowego
3. WYREK: Koło Szecherezady przechodziłem i patrzę, stoi ta kobita, tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę, no to żal mi sie jej zrobiło... itd itp :D (znam na pamięć ale nie chce mi się pisać) :P

ocenił(a) film na 7
Dorek_2

mi się strasznie podobał ten tekst:
"Ja mu jednak pier***nę albo każę zrobić to chłopakom..."
Jak to tylko usłyszałem(bardzo fajnie to na dodatek powiedział ten aktor) długo nie mogłem dojść do siebie ze śmiechu - mistrzostwo

gwidon_3

ten aktor który to powiedział to był jan machulski pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones