PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 845
ocen
7,3 10 1 96845
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

chodzi mi o tą scene jak ruscy zatrzymują ogórka nowego. Dlaczego im po prostu dali tą kase a dopiero później zaczeli do nich strzelać jak franz nowy i wolf wracali z kasą, zamiast zabić ich jak do nich przyjechali? Czy scena jak franz w restauracji rozmawia z tym ruskim coś wnosi do filmu? Niech mi ktoś po prostu wytłumaczy co sie działo jeszcze później w filmie od tej sceny jak byli w restauracji. Bo troche tego filmu nie zrozumiałem. Prosze

ocenił(a) film na 8
Zagro15

Po to im dali najpierw tą kasę a zabrać chcieli potem, żeby Sawczuk nie przysyłał następnych. Zauważ że Jakuszyn w tańcu pyta Wolfa czy dzwonił już do Sawczuka że dostali tą kasę, Wolf odpowiedział że jeszcze nie, że po północy czy jakoś tak.
Scena jak Ganz śpiewa o Petersburgu nie jest jakaś strategiczna dla samego scenariusza.
A co się działo potem? Oddają kasę Sawczukowi, on za nią przekupuje kogo trzeba żeby bez problemów przeszmuglować kałachy. Nie wiem dlaczego zmienił się adres przeznaczenia transportu. Miało być na bałkany a na wagonie okazał się był adres Kijów i to było dość zaakcentowane więc chyba ważne. U Jakuszyna byli w Terespolu czyli przejściu granicznym na Ukrainę ale nie wiem czy i jak to łączyć.
Nie jestem do końca pewien, choć na to wygląda, że Wolf przy przeładunku chciał udupić Franza bo domyślił się że ten będzie chciał sabotować akcję, dlatego wołał Olega i rozglądali się za Franzem (zanim pociąg ruszył). Ale Franz się skroił i szybko zadziałał, poleciał sterroryzować Paździocha a dalej to chyba wszystko jasne.

ocenił(a) film na 7
siwek2000

Terespol to przejście graniczne z Białorusią.

ocenił(a) film na 5
siwek2000

" Miało być na bałkany a na wagonie okazał się był adres Kijów i to było dość zaakcentowane więc chyba ważne. U Jakuszyna byli w Terespolu czyli przejściu granicznym na Ukrainę ale nie wiem czy i jak to łączyć."


Tak jak Kinoman Ci wyjaśnił. Nie Ukrainę lecz Białoruś. Nie jest to powiedziane, ale można się domyślić. Pewnie przez kraje ZSRR tj. Białoruś, Ukrainę mieli możliwość prztransportować dzięki kupieniu ludzi np. graniczników czy inny sposób, a przez Czechy lub Słowację mogli tej możliwości nie mieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones