PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 846
ocen
7,3 10 1 96846
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

kontynuacja psow dorownuje 1:p tyle samo (juz kultowych) tekstow i dalsza napierdalanka z kałacha we wszystko co sie rusza:p

ocenił(a) film na 9
Lysy

miejmy nadzieję, że jeszcze będzie
Film w swoim gatunku świetny. Miejmy nadzieję, że kiedyś kiedyś powstanie trójka, która dorówna poprzednim częściom.

ocenił(a) film na 9
Piotrekk

no nie wiem
wydaje mi sie ze 3 czes byłaby juz zrobiona na siłe i nie miałaby juz "tego czegos" co 1 i 2 czesc... wiec moze lepiej zeby nie robili 3 czesci... (nie wiem czy ci sie podobała, ale mi strasznie nie) 3 czesc terminatora była dla mnie straszna i w ogole niepotrzebna... jakby sie zakonczyło na 2 to byłoby si... a tak zjebali jak z alienem...:(

ocenił(a) film na 9
Lysy

jestem optymistą ;)
Mogliby jednak nakręcić trzecią część. Myślę, że gdyby zaczęli ją kręcić od razu po premierze dwójki, to byłoby to na siłę i groziłoby klapą, ale gdyby zabraliby się do tego teraz, na spokojnie, byłyby duże szanse na powtórzenie sukcesu poprzednich części.
A jeśli chodzi o Terminatora to trójka nie była najgorsza. Ja traktuję ją jako wstęp i chwilę oddechu przez czwórką :)

ocenił(a) film na 9
Piotrekk

ja tam osobiscie jestem na nie...
i kto teraz zagrałby psow?? ci sami aktorzy?? przeciez to juz emeryci;p a co teraz by za scenariusz nakrecili?? uop był ruska mafia była... według mnie robiliby wszystko na siłe... a co do terminatora to... echm... qmam kazdy ma swoj gust i moze sie mu podobac gulczas czy yreeeek czy jak to tam... ale 3 terminatora była poprostu tragiczna!!! 1 koncowka 2 czesci była planowanym zakonczeniem filmu (pamietasz arnoldzik wpada do "lawy" ze wszystkim co moze jeszcze zagrozic rodzince conorow...) pozatym głowny przeciwnik w 3!!! przeciez jak sie dowiedziałem ze bedzie nim kobieta to sie prawie popłakałem!!! nie ukrywam fajniutka:? ale od razu widac ruch feministyczny i jego naciski juz na kinematografie:p abstrahujac od tego ze gł przeciwnik był kobieta, to był nawet gorszym modelem niz T-1000 z 2!!!:o przeciez w walce nie miałaby z nim szans!!! miałą mozliwosc przejmowania kontroli nad elektronika i mogła sobie baba strzelac, ale T-1000 był z ciekłego metalu, nie było nic elektroniki a strzelanie mo gowno robło:>> zabicie T-1000 było jedynie mozliwe wrzuceniem go do lawy, natomiast temut TX z rojki wystarczyło włozyc granat do mordki i po kłopocie:/ i to miał byc jeszcze lebszy cyborg?? pathetic... 3m sie Piotrekk i do nastepnej rozmowy:)

ocenił(a) film na 10
Lysy

No nie, chlopaki nie przesadzajcie!To jeszcze nie emeryci, a tym bardziej Linda.Jak dla mnie to smaczny kasek.Przyznaje,ze nie moze byc juz 3 czesci.To juz nie bylo by to.No ale chcialabym zobaczyc jeszcze Bogusia na ekranie.Tak,tak musi sie sprezac!Pozdrawiam cieplo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones