PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 778
ocen
7,3 10 1 96778
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

tu tylko nieźle i ocena 6/10

brakowało klimatu, oj bardzo brakowało

ocenił(a) film na 8
peeszet

A ja uważam całkowicie odwrotnie. Druga cześć była lepsza.

użytkownik usunięty
kinomaniak84

Nakręciliby Psy 3. Myślę, że dobrze wyszedłby zarówno Pasikowski jak i inny reżyser, gdyby film powstał. Tylko Pasikowski musi odstąpic prawo do powstania filmu. To on ma pierwsze prawa autorskie do filmu. Nie warto, aby trzymał je w rękach. Wiele osób chetnie podjęłoby się nakręcenia filmu Psy 3 czy Demony wojny wg Goi 2. W filmie Psy 3 mogliby zagrac nowi aktorzy, może, że reżyser niektórych dałby jeszcze raz. Film może nie byłby rewelacją, jak Sztos 2 nie był rewelacją, trudno teraz o rewelacyjny film, ale przyciągnąłby spokojnie do kin 300 tys. widzów, jestem tego pewien. W roli Franza Mauera mogłoby zagrac wiele osób.

ocenił(a) film na 7

Wybacz ale nikt inny poza Lindą nie mógłby zagrać Franza Maurera niestety.

użytkownik usunięty
666_filmweb

Linda ma 62 lata, na Franza nie wygląda już - może teraz grac inne role. Wiem, że reżyserzy stawiają teraz na takich aktorów jak Tomasz Kot, Maciej Stuhr, Marcin Dorociński, Paweł Małaszyński. Gdyby wystąpił Linda trzeba byłoby nakręcic to chyba w dzisiejszych czasach, mało to prawdopodobne, ale możliwe.

ocenił(a) film na 6

ale każdy się przecież starzeje to Franz mógłby postarzeć

Było życzenie z waszej strony i oto proszę; 17.01.2020 premiera 3 części w kinach.

ocenił(a) film na 8
666_filmweb

W ostateczości to widzę jeszcze Małaszyńskiego, ale to tak ...

ocenił(a) film na 8
kinomaniak84

Zgadzam się z Panem, pierwsza część dobra, ale druga jeszcze lepsza.

ocenił(a) film na 10
peeszet

a zauważyliście wpadkę Bogusława Lindy jak mówił do tego Rosjanina, że on pija szampana i je kawior tylko. Nic by w tym dziwnego nie było gdyby nie to, że kawior w języku rosyjskim znaczy dywan. Po raz kolejny (miałam 8 lat jak film był kręcony) oglądałam ten film i mało nie padłam ze śmiechu jak Linda mówił niby po rosyjsku, że jada kawior.

ocenił(a) film na 6
fantia

nie wiedziałem że to oznacza dywan :D

myślałem że to takie dość międzynarodowe słowo i podobnej wymowie :P

peeszet

dywan po rosyjsku to nie kawior tylko ковер (kowier)...

Martin28

Wg translatora Google w wymowie brzmi mniej więcej „kawior” https://translate.google.pl/#pl/ru/dywan

ocenił(a) film na 5
Martin28

kowier, ale czyta się kawior. A Linda nie pisał, tylko mówił.
A i nawet w pisowni to raczej kowior. Bo tam jest e z dwoma kropkami czytane jako jo.

Kawior po rosyjsku to ikra.
Nie jest to wpadka Lindy, tylko scenariusza i nie wiadomo, czy wpadka. On gra realnego człowieka. Realny człowiek też mógłby się pomylić.

ocenił(a) film na 7
fantia

Franz nie znał mistrzowsko rosyjskiego. Może i wpadka, ale i tak do przyjęcia :)

ocenił(a) film na 3
peeszet

Dwójka to już parodia, tylko nie wiem, czy zamierzona.

ocenił(a) film na 4
peeszet

przecież lepsze efekty specjalne są w Nagiej Broni, ludzie ogarnijcie się, w tym filmie dbałość o szczegóły jest gorsza niż w produkcjach czwartego sortu,
Linda mógłby wywalić 100 magazynków z kałacha i w życiu nie spowodowałby eksplozji amunicji w wagonach, nie wspominając o tym, że to były typowe wybuchy płynnej substancji,
między wagonami wybuchają petardy wojskowe, żenada, każdy kto był w wojsku zna ten specyficzny obłok białego dymu,
za akcję z "wysadzeniem" pociągu należy się jakaś antynagroda albo malina,
punkty za pierwszą scenę w więzieniu, Stopczyka, kilka niezłych scen i Nową Zelandię,
jeśli w Psach klimat ocenić na 5 to tu na 1,5

ocenił(a) film na 8
euremail

Zgadzam się częściowo, chociaż aż tak ostro bym tego nie oceniał. W Psach chodziło o klimat i to się udało znakomicie, a Psach 2 Pasikowski postanowił pójść na całość i zrobić film akcji bazujący na psach i nie do końca wyszło. Nie ma takiego klimatu, z grą aktorską gorzej, a i sensacja nie jest idealna. Nie jest jednak tak źle, nie przesadzajmy. Gorzej jest z kolejnymi filmami Pasikowskiego. Zaczął rewelacyjnie od Krolla, Psy to kwintesensja, Psy 2 całkiem udane, a w dobrym stylu wraca dopiero w Pokłosiu, chociaż to już inne kino.

ocenił(a) film na 7
chemas

A wg ciebie serial glina to co nic ? To jest jego prawdziwy powrót ...........

ocenił(a) film na 8
michalkuc1993

dobry serial nie powiem,

peeszet

Czy franz nie dostał dożywocia ?

ocenił(a) film na 8
gobo33

Franz mówi, że wyszedł za kaucją, którą wpłacił jego brat.

pulpet88

W sumie to oddawałoby realia polskiego systemu prawnego.

ocenił(a) film na 5
pulpet88

Za kaucją to można wyjść z aresztu. Wyszedł za dolary brata. Ale nie za kaucją.

ocenił(a) film na 10
peeszet

Skwituje to tak - hahhaha hahahha hahha

peeszet

że co ? akurat klimat, to była najmocniejsza strona tego filmu (ta muzyka Lorenca ... coś pięknego). Można się przyczepić, że niektóre sceny były trochę naciągane, ale na pewno nie o klimat.

ocenił(a) film na 10
peeszet

Tobie chyba brakowalo klimatu, bo wypiles za duzo siwuchy i tak jakby pomyliles filmy.

ocenił(a) film na 10
peeszet

hehe

ocenił(a) film na 7
peeszet

Zgadzam się, czegoś tu zabrakło. U mnie -2 względem kultowej jedynki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones