PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97585}

Ptasie sprawki

For the Birds
7,2 15 115
ocen
7,2 10 1 15115
6,8 8
ocen krytyków
Ptasie sprawki
powrót do forum filmu Ptasie sprawki

Ptaki w Autach?

ocenił(a) film na 5

Oglądając film "Auta" zauważyłem te same ptaszki na linkach, same wróble, tego dużego nie było. Można je zobaczyć jak Zygzak jedzie na dogrywkę. Leci chyba jakaś muzyczka i są różne "sceny", krajobrazy i min. te ptaszki na linkach. Nie wiem czy to tylko moje złudzenie, czy naprawdę tam są... Też je zauważyliście?

ocenił(a) film na 6
ad95am

Tak, oto one: http://www.jimhillmedia.com/mb/images/upload/Cars-for-the-Birds-web.jpg
Cameo dość często spotykane jest u Pixara, np. Rex z Toy Story pojawia się na chwilę w Wall-E

ocenił(a) film na 9
lew890

Cześć. Dokładnie Pixar często tak robi... Na przykład w którymś odcinku "Bujd na Resorach" (chyba odcinek "Japoński Złomek") można zobaczyć 2 auta bardzo przypominające Sally'ego i Mike'a z "Potworów i Spółka". A w "Potworach" pojawia się Jessie z Toy Story... Tak można wymieniac bardzo długo...
Pozdrawiam

ad95am

Oczywiście!

ocenił(a) film na 7
ad95am

Przecież to często spotykane w animacjach,a zwłaszcza tych robionych przez studio Disneya czy Pixara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones