PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224094}

Pulqueria

Las Vueltas del citrillo
6,0 4
oceny
6,0 10 1 4
Pulqueria
powrót do forum filmu Pulqueria

Wad obśmiewanie

ocenił(a) film na 5

"Pulqueria" to bardzo meksykańskich film. Bardzo zamknięty w kulturze, której opisem i (częściowo) oceną się zajmuje. Z tego też powodu jest to kino raczej niezrozumiałe dla szerszego odbiorcy, nie mające dla niego większego znaczenia. Choć przecież wady są dość znane i powszechne: opilstwo, rozwiązłość, przekupstwo, rabunek. Wszystko to oblane jest latynoskim kultem macho i podwójny obrazem kobiety matki-nierządnicy. Film ma kilka jasnych momentów (postać księdza), lecz jako całość "Pulqueria" mało mnie obeszła. Warto jest zobaczyć jak różne może być kino meksykańskie, lecz nie należy nastawiać się na film dobry czy ciekawy.

ocenił(a) film na 9
torne

Nastawiłem się na film dobry i ciekawy i taki otrzymałem, choć tak jak napisałeś w wielu momentach był dla mnie niezrozumiały - co tylko wzbudzało moją ciekawość.
Film bardzo ciekawie zrobiony, szczególnie końcówka dość zaskakująca i nietypowa. Do tego dobra muzyka i ciekawa gra aktorów a wszystko przyprawione latynoskim smaczkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones