PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614768}
4,7 59
ocen
4,7 10 1 59
Pussycat
powrót do forum filmu Pussycat

Nie macie pomysłu na film, to nie kręćcie! Co to za film, który trwa zaledwie 20 minut a mimo to i tak posiada niepotrzebne dłużyzny?! Małe <spoilery>, które przy tak złym filmie i tak nie mają większego znaczenia.
Para robi sobie zdjęcie na plaży - jedna scena; idą przez molo i nic nie mówią - kolejna scena. Rozmowa w kawiarni; dziewczyna mówi że właśnie rozpoczęła drugi kierunek studiów - co to wnosi do fabuły? Scena seksu; facet mówi: "powiedz, że mnie kochasz", dziewczyna nic nie mówi, na co facet: "powiedz to", a po chwili: "powiedz to, ku**o!"; cóż za głębia dramatyzmu... Nawet motyw z kotem wciśnięty zupełnie bez sensu, chyba tylko po to, żeby tylko "zapchać" parę minut i w jakiś sposób nawiązać do tytułu. Jedna z ostatnich scen; żegnają się i facet mówi coś w stylu: "do zobaczenia w przyszłym tygodniu, do przyszłego weekendu", ona odpowiada: "do zobaczenia", facet wychodzi. Koniec. Właściwie cały film. Jaki jest cel kręcenia czegoś takiego?! Odradzam nawet wielkim fanom krótkometrażówek.

guliver_filmweb

To etiuda! Dlatego nie trwa 1h 59 min.

ocenił(a) film na 1
nathalie.de

Nie chodzi mi o czas trwania; zabierając się do oglądania takich filmów oczywiście nie oczekuję fabuły rozbudowanej jak w pełnym metrażu. Ten filmik trwa około 20 minut, a to wystarczająco dużo czasu, aby zmieścić krótką, ale jednak przede wszystkim sensowną i bogatą w treść historię. Tutaj jest właściwie tylko to, co napisałem w powyższym komentarzu. Nie oceniam filmów nisko dlatego, że są za krótkie; np. bardzo lubię i wysoko oceniam krótkometrażówki Juliana Antoniszczaka, które nawet trudno porównywać z takimi mniej niż amatorskimi tworami pod innym względem niż czas trwania.
Pozdrawiam znajomą z FW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones