PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556659}

Parallel Life

Pyeong-haeng-i-ron
6,8 83
oceny
6,8 10 1 83
Pyeong haeng i ron
powrót do forum filmu Pyeong-haeng-i-ron

niezly thriller

ocenił(a) film na 6

Jak zwykle w koreanskich filmach znakomita koncowka (i scena ktora w amerykanskim mainstreamowym kinie pewnie by nie przeszla). Ale sam film dosc mocno nieprawdopodobny i naciagany. Mozna bylo zrezygnowac z tych calych paralelizmow a i tak zostalby solidny thriller.

ocenił(a) film na 10
-Grail-

A mi te paralele sie podobaly:) wprowadzaly cos ciekawego do filmu (choc oczywiscie bez nich mogl sie film obyc:P). Koncowka niesamowita!!! Zachecam do ogladania i do oceniania.

ocenił(a) film na 7
Bidam

Dołączę się to tych słów. Właśnie te liczby, ta zagadkowość, wprowadziły pewną formę wyróżnienia się tego filmu w natłoku innych produkcji. I za to plus, bo wyszło naprawdę ciekawe kino. Co prawda jak kolega Grail wspomniał, w kilku momentach wydało się nad wyraz naciągane, jednak nie zmienia to faktu że film jako całość trzymał w napięciu i do samego końca trwał na równym poziomie. Polecam również:-) 7/10

ocenił(a) film na 7
Hardstyle_Lover

znalazłem napisy ale chodzą mi do połowy filmu bo mam film 1cd a napisy są 2cd nie wiesz gzie mogę dostać napisy w jednym pliku

ocenił(a) film na 7
pklo01

Podejrzewam, że takowych nie ma. Jednakże jest to kwestia synchronizacji tekstu od momentu rozpoczęcia odtwarzania drugiej płyty. Taką opcję posiada m.in allplayer, wystarczy tylko zrobić pauzę i ustawić czas i tekst na moment, który widać na ekranie:-).

ocenił(a) film na 7
-Grail-

film dobry ale końcówka jak dla mnie za bardzo przekombinowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones