PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130157}
6,3 18 503
oceny
6,3 10 1 18503
4,8 4
oceny krytyków
RV: Szalone wakacje na kółkach
powrót do forum filmu RV: Szalone wakacje na kółkach

Co się działo przez pierwsze 60min? Ponieważ zaczęłam oglądać jakoś tak po godzinie chyba.

ocenił(a) film na 10
driver_3

a do jakiego momentu oglądałaś? Za bardzo nie pamiętam, gdzie się kończy 60 minut filmu... :P bym musiał zobaczyć :P

ocenił(a) film na 10
hubertus1

hmmm ja zaczęłam oglądać jak całą rodziną szli sobie w góry i Robin W. poszedł się załatwić :P powiedział zonie i dzieciom żeby szli sami a on wrócił i pojechał do takich w garniturach ;P

ocenił(a) film na 10
driver_3

Film zaczyna się, że jadą na przyjęcia do szefa Boba. No i jedzie z nimi ich przyjaciółka Cassie i oblewa napojem tego szefa. Bob aby nie wylecieć z pracy musi przygotować coś tam na połączenie dwóch firm, ale wcześniej obiecał rodzinie wakacje. Bob od jakiegoś kolegi dowiaduje się, że można wypożyczyć RV no i to robi.Okłamuje szefa, że jest chory. Początkowo mieli jechać na Hawaje, ale pojechali gdzieś indziej i cała rodzina była zła na Boba. Jak już wyjechali to się okazało, że toaleta jest niopróżniona i muszą ją opróżnić. Bob i Carl jadą opróżnić zawartośc kibelka. Okazuje się, żę nie mają jakieś złączki i cała zawortość kibelka ląduje na Bobie. Poznają tam szaloną rodzinkę Gornicke, przed którymi uciekają, aż się później zaprzyjaźniają . Dalej nie pamiętam, a więc warto obejrzeć jeszcze raz. Sorki, że tak późno odpowiedziałem.

ocenił(a) film na 10
hubertus1

Dzięki! Jak tylko będę miała okazje to na pewno obejrzę.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
hubertus1

Na podstawie tej krótkiej "rozmowy" można łatwo wywnioskować jaka jest największa bolączka tego typu produkcji. Otóż mizerna fabuła, a prawie kompletny jej brak...w najlepszym wypadku można powiedzieć, że jest tłem dla tego co dzieje się na ekranie. Tu nie jest inaczej, można by zacząć oglądać film od połowy a i tak odnajdziemy się we wszystkich wątkach od raz-dwa. Zakładam że film miał nie urzekać złożonością scenariusza a prostą rozrywką która z niego płynie. A z RV płynie, zasadniczo dzięki Robinowi:). I choć rodzina Griswoldów w podobnej tematyce dalej jest niepokonana to "Szalone wakacje..." nie wypadają najgorzej. Choć pewno nie dla wszystkich...

ocenił(a) film na 7
driver_3

Jak chcesz zobaczyć co działo od początku to masz okazję się dziś przekonać o 20;00 na Polsacie;)

driver_3

Działy się reklamy. Po co oglądałaś dalej/? Trzeba było nie oglądać w ogóle i zapytać się na filmwebie co sie działo przez cały film:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones